Dnes sme vám písali o tom ako by ste sa mali starať a ako skladovať Apple Card v prípade, že sa ku nej dostanete. Dnes vám prinášame Test odolnosti Apple Card. Sklameme vás. Poškriabete ju veľmi ľahko.

Test odolnosti Apple Card. Vyrobená nie najšťastnejšou technológiou.

Apple Card je úplne nový produkt, ktorý môžete získať zadarmo a využívať jeho benefity vrámci aplikácie Wallet vo vašom iPhone. Jablková spoločnosť si na nej dala tak ako vždy záležať. Jej dizajn ako aj balenie je naozaj špičkové a objednanie karty je naozaj lákavá ponuka. Ako materiál nevyužila klasický plast ale práve titán, ktorý je extrémne pevný a dodáva produktu omnoho exkluzívnejší charakter.

Ako môžeme vidieť na videu nižšie, materiál je veľmi pevný a na to aby ste ho ohli budete musieť vynaložiť skutočne obrovskú hrubú silu. Problémom ale je, že ak sa vám to podarí, môžete si rovno zažiadať o novú kartu. Ak sa totižto tá stará raz ohne, už ju nejde vrátiť späť a vy tak nemáte na výber. Veľa ľudí navyše nosí karty v peňaženke, kde je na ne vyvíjaný veľký tlak z vrecka (prípadne si na ňu občas sadneme a podobne). Presne v takýchto prípadoch je riziko ohnutia reálne a pomerne vysoké.

Apple Card by mohla byť dostupná aj na Slovensku či v Česku. - svetapple.sk
Apple Card by mohla byť dostupná aj na Slovensku či v Česku. – svetapple.sk

Ako sme už ale uviedli. Titán je v zásade veľmi pevný. Plastová kartička nám ale príde o čosi viacej flexibilnejšia a teda lepšia. Nie je ale zase taká exkluzívna ako Apple Card. Jablková spoločnosť vďaka svojej novej karte urobila aj platenie zážitkom, čo veľmi kvitujeme.

Bielu veľmi lákajú škrabance, žiaľ

Ak si budete dávať na Apple Card pozor, určite sa vám s ňou nič po tejto stránke nestane. Horšie je to už z bielou, viac-vrstvovou úpravou titánu. Poškriabe sa veľmi ľahko. Postačí jeden malý ostrejší predmet alebo povedzme len zrnko prachu, ktoré sa v peňaženke dostane medzi kartu a miesto, kde je uložená a problém je na svete.

Odolnosť voči ohňu vykázala karta veľmi dobre. Magnetický prúžok vydržal skoro 20 sekúnd. Tak isto prežila aj vodu či test so zmrzlinou (joke). Samotný hodnotiaci udelil tomuto produktu slušných 8,5/10. Dá sa teda povedať, že pri troche snahy vydrží Apple Card relatívne dlho. Treba s ňou byť ale naozaj opatrný.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJyoutube
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.