Apple Card je produkt, ku ktorému Apple pristupuje rovnako ako akémukoľvek iPhonu, iPadu či MacBooku. Od balenia až po starostlivosť. Apple vás naučí ako máte čistiť a skladovať Apple Card. Neberie to trochu vážne?

Apple vás naučí ako máte čistiť a skladovať Apple Card.

Apple Card odštartovala v Amerike a teší sa veľkému úspechu. Bielu titánovú kartu chce jednoducho veľa zákazníkov a Apple si môže na konto pripísať ďalšiu úspešne zavedenú službu. Spolu s ponukou fyzickej karty prišlo aj jej balenie. To je prepracované tak ako pri každom inom Apple produkte. Len si pozrite unoboxing video. Videli ste už pri platobnej karte niekedy ničo podobné? My veru nie.

- Reklama -

Dnes navyše prichádza ďalšia zaujímavá správa. Apple vydáva dokument, v ktorom vás poučí o tom ako sa správať, čistiť a skladovať vašu Apple Card. Na jednej strane je celkom milé, že sa o vás stará samotná spoločnosť. Na strane druhej ide o obyčajnú platobnú kartu, ktorá je síce od Apple ale aj tak ju budeme nosiť v peňaženke a vyťahovať ju len vtedy, keď to bude nutné. O čom dokument pojednáva?

“Odporúčame kartu v prípade znečistenia utrieť mäkkou navlhčenou handričkou z mikrovlákna”

Pokiaľ sa vám podarí vašu Apple Card zašpiniť, firma vám odporúča vziať do ruky jemne navlečenú handričku, ktorá musí byť vyrobená z mikrovlákna aby biely povrch nepoškodila. Treba však zamedziť kontakt s akýmikoľvek čistiacimi prostriedkami, amoniakmi či aerosolovými sprejmi, ktoré môžu mať taktiež negatívny vplyv na biely povrch karty. Tak isto rôzne látky ako vaše džínsy alebo koža môžu trvalo zafarbiť povrch karty.

Apple vám taktiež hovorí, kde by ste mali vašu kartu nosiť. Určite by to mala byť peňaženka, vrecko alebo taška, ktorá je vyrobená z mäkkého materiálu. Treba sa ale vyhnúť kontaktu s akýmikoľvek predmetmi ako aj inými platobnými kartami, nakoľko práve to môže opäť spôsobiť znečistenie a poškodenie bielej vrstvy. Samozrejmosťou je potom to, aby ste popri svojej karte nenosili žiadne magnety, ktoré by mohli poškodiť magnetický prúžok.

Apple teda evidentne vyrobil nádhernú kartu, ktorej sa môže rovnať len veľmi málo kariet od rôznych bánk. Paradoxne ju kvôli extrémnej odolnosti vyrobilo z titánu aby sa nijakým spôsobom nepoškodila. Tento titán ale potrelo niekoľkými vrstvami bielej farby a to môže byť kameň úrazu. Na čo nám je nezničiteľná karta, ktorá po pár mesiacoch bude vyzerať strašne? Uvidíme aké budú prvé dojmy z Apple Card. Každopádne hádam nikto nebude brať používanie tak strašne vážne ako práve Apple…

Unboxing- Apple Card, budete mať z toho zážitok tak ako pri inom produkte. - svetapple.sk

- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here