Či už fandíte platforme Apple TV+ alebo nie, vyzerá to tak, že jablková spoločnosť má našliapnuté na poriadny úspech. Od samého začiatku tu tlačí na kvalitu, ktorá sa ukazuje v rámci každého jedného diela. Dnes získali dva seriály prestížne ocenenie Emmy Daytime. Je to „Ghostwriter“ a „Snoopy in Space: Secrets of Apollo 10“.

Tieto 2 seriály od Apple získali ocenenie Emmy Daytime.

V nedeľu večer sa oznamovali hlavné ceny v rámci eventu Emmy Daytime. Spoločnosť Apple sa ich mohla zúčastniť vďaka svojej novej streamovacej platforme Apple TV+. Napokon bola celkom úspešná. Celá udalosť sa kvôli bezpečnostným opatreniam presunula do online priestoru.

Dve diela, „Ghostwriter“ a „Snoopy in Space: Secrets of Apollo 10“ získali ocenenie za vynikajúce seriály určené pre maloletých divákov.

Dokopy boli nominované až na 17 rôznych cien, pričom 8 z nich vyhral perfektný „Ghostwriter“. Apple ho popisuje takto:

V miestnom kníhkupectve straší duch a začína z kníh do skutočného sveta vypúšťať literárne postavy. Štyri deti sa preto musia spojiť, aby vyriešili vzrušujúcu záhadu okolo duchovej rozrobenej záležitosti.

Druhý výherný snímok nesie názov „Snoopy in Space: Secrets of Apollo 10“. Jeho hravé kreslené spracovanie je vhodné pre tých najmenších. Tu je popis:

„Vyštartujte do vesmíru so Snoopym, ktorý si plní svoj sen a stáva sa astronautom NASA. Snoopy preberá velenie Medzinárodnej vesmírnej stanice a s Charliem Brownom či partičkou Peanuts preskúmajú Mesiac a okolitý vesmír.

Dnešná správa potvrdzuje fakt, že v Cupertine si chcú získať všetky druhy divákov. Deti sú skvelá cieľová skupina, ktorá sa ľahko naviaže na kvalitný seriál s ich obľúbenou postavičkou. Uvidíme, ako to bude pokračovať v budúcnosti. Držíme palce.

zdroj

Prečítajte si tiež  Steve Jobs by dnes oslavoval 60 rokov!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -