AirPods

airpods pro 2019
AirPods Pro z roku 2019 / Foto: Unsplash (Daniel Romero)

Bezdrôtové slúchadlá sa v priebehu pár rokov stali absolútnym favoritom tejto značky. Svojím štýlovým a jednoduchým dizajnom si získavajú popularitu v prvej, druhej aj tretej generácií. Disponujú praktickými funkciami, ako sú napríklad zastavenie prehrávania pri vybratí slúchadla z ucha alebo kvalitný mikrofón.

Celé sú zabalené v malej oblej krabičke, ktorá sa vojde do každého vrecka. Prečítajte si viac zaujímavých informácií sa o AirPods.

Omoton stojan

Šikovný stojan pre iPhone od spoločnosti Omoton v rôznych farbách
Omoton Stojan pre iPhone / Foto: The Mad Hermit (YouTube)

Máte rozpozeraný film, no dochádza vám baterka? Chcete natočiť video, no nemáte ako postaviť telefón do výšky očí? Jedným z riešení je Omoton Phone stand – flexibilný hliníkový stojan v štýlovom prevedení. IPhone alebo IPad v ňom môžete natočiť podľa potreby do akejkoľvek polohy. Je síce o čosi ťažší, no o to viac stabilný. Ak hľadáte stojan, bez obáv siahnite po tomto type.

Apple Watch

Apple watch hodinky
Zdroj: Unsplash (Vựa Táo)

Inteligentné hodinky v dobe technológií takmer úplne nahradili tie klasické, ručičkové. Pre nadšencov spomínanej značky sú to Apple Watch. Štatistika ukazuje, že viac než 100 miliónov ľudí na svete ich nosí na ruke. Tu je zoznam funkcií, kvôli ktorým by ste aj vy mali o hodinkách uvažovať:

  • monitorovanie tepu srdca,
  • sledovanie GPS polohy,
  • možnosť telefonovať a prijímať správy,
  • zaznamenávanie tréningu,
  • navigácia,
  • vyhľadávanie telefónu.

Najnovšie pôjde do predaja verzia 8. Aké novinky prinesie sa môžete dočítať TU.

Bezdrôtová nabíjačka Apple MagSafe

MagSafe nabíjačka na iPhone 12 a iPhone 13Výhodou najnovších modelov Applu je nezávislosť od káblových nabíjačiek. Výrobcovia prišli na trh s bezdrôtovou nabíjačkou Apple MagSafe Battery Pack. Ide o malú krabičku, ktorá sa magneticky pripojí k chrbtu vášho telefónu a automaticky začne nabíjať.

Pomocou 20W alebo vyššieho napájacieho adaptéra dokáže nabiť váš iPhone silou až 15W. Nabíjačka MagSafe si dokáže fungovať aj cez telefón v ochrannom obale.

iPhone popsocket

Držiak iPhone popsocket, ktorým môžete držať iPhone zo zadnej strany
Foto: AppleInsider

Prejdeme na ďalšie praktické a štýlové vymoženosti. Tieto malé plastové krúžky objavili pred pár rokmi dieru na trhu. Sú pripnuté na zadnej strane telefónu a umožňujú jeho pohodlnejšie uchopenie. Existuje množstvo farieb a motívov, v ktorých sa vyrábajú.

Vďaka Popsocket si iPhone nielen opriete kdekoľvek chcete, ale dodáte jednoliatemu dizajnu aj trošku originality.

Uzavretý dezinfekčný box PhoneSoap PRO

iPhone sa dá dezinfikovať aj skrz UV Box
iPhone sa dá dezinfikovať aj skrz UV Box / Foto: Amazon

Uvedomte si jednu vec. Váš telefón je živnou pôdou pre baktérie. Kamkoľvek idete, beriete svoj telefón so sebou a nie vždy je to najsterilnejšie prostredie. Vedci z univerzity v Arizone zistili, že váš displej je 10 x špinavší ako priemerná záchodová doska. Z toho vyplýva, že jeho dezinfekcia, by mala byť tak automatická ako hygiena vlastného tela.

Prečítajte si tiež  Chyba v AirDrop môže ľahko odhaliť vaše telefónne číslo a e-mailovú adresu

Samozrejme, nevynašli sme teplú vodu. Vždy máte možnosť nájsť lacné dezinfekčné obrúsky a spreje v akciových letákoch.

Ak však chcete investovať do lepšej kvality, odporúčame vám PhoneSoap PRO. Ide o jednoduchú uzatvárateľnú nádobu, ktorá po 5 minútach dezinfekcie vráti telefón celkom čistý. Okrem telefónu v nej zbavíte baktérií aj malé predmety, alebo rúška. Navyše poslúži aj ako nabíjačka pre váš iPhone.

Baseus cestovný nabíjací USB adaptér

Cestovný adaptér Baseus
Cestovný adaptér Baseus Foto: Baseus

Iný kraj, iný mrav, iná zásuvka. Ak zvyknete cestovať o čosi ďalej, tento fakt nemohol ujsť vašej pozornosti. Na svete rozpoznávame 14 najvýznamnejších typov. No komu sa chce kupovať 14 rôznych adaptérov osobitne? Nikomu.

Práve preto vám predstavujeme Baseus cestovný nabíjací USB adaptér s výmennou zástrčkou pre Európsku úniu, Spojené štáty, Veľkú Britániu, Austráliu a Čínu. S ním bude, z dlhodobého hľadiska, cestovanie o čosi praktickejšie. Výrobky firmy Baseus majú vo všeobecnosti veľmi dobré recenzie od užívateľov a tešia sa veľkej obľube. Jednou z ich hlavnou vlastnosťou je nepremokavosť, čo ocení každý vyznávač aktívneho života.

Dúfame, že sa vám výber produktov páčil. Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek z nich, váš zážitok z iPhonu bude na celkom inej úrovni. Ak sa vám pomôcky zdajú zbytočne drahé, stále ich môžete pridať na wishlist a nenápadne ho posunúť svojim blízkym. Veríme, že by darček v podobe praktickej elektroniky väčšinu z vás potešil.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -