Pokiaľ vediete spoločnosť, akou je Apple, často sa dostávate do kontaktu s ľuďmi, ktorí riadia celé krajiny. Tim Cook sa stretol s viacerými významnými politikmi či dokonca prezidentmi a viedol s nimi rozsiahle diskusie na rôzne témy. V minulosti navštívil napríklad Donalda Trumpa či českého premiéra, Andreja Babiša.

Teraz si cez online konferenciu zavolal s rakúskym kancelárom, s ktorým už dávnejšie komunikoval aj osobne. Pôvodne sa zoznámili ešte v januári 2019 na Svetovom ekonomickom fóre vo švajčiarskom Davose.

- Reklama -

Kurz viedol v piatok s Cookom dlhšiu debatu na rôzne témy, kde sa okrem iného preberala aj globálna zdravotná kríza. Na komunikáciou použil posledný 16″ MacBook Pro.

Nakoľko Tim šéfuje jednej z najväčších technologických spoločností na svete, s rakúskym kancelárom sa porozprával aj o súčasných trendoch digitalizácie našich životov.

Sebastian Kurz v oficiálnom vyhlásení uviedol, že online stretnutie považuje za jedinečnú príležitosť, ako sa zoznámiť s filozofiou jednej z najznámejších značiek na svete. Na čo by ste sa opýtali pri podobnom rozhovore Tima Cooka vy? Napíšte nám do komentára!

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

  1. Či by vyrábalo Apple:
    iPhone 12S Pro Extra mini a ten by bol vo veľkosti 5s-ka maľby displej Edg to Edge alebo neviem ako sa volá, mal by 3 tie šošovky veď je to 12S PRO extra mini a bol by za 500€ až 550

    12S Extra mini a ten by bol to isté ako 12S Pro extra mini akurát by mal 2 šošovky a bol by za 450€ až 500€

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here