Počítače ho evidentne bavia viac ako Formula 1. Generálny riaditeľ spoločnosti Apple Tim Cook sa spolu s viceprezidentnom pre služby Eddym Cueom zúčastnil Veľkej ceny USA F1 v americkom Austine. Dokonca mu bolo umožnené ukončiť závod so šachovnicou vlajkou. Príliš ho to ale nebavilo.

Samotný víkend strávil Cook v laboratóriách na výrobu čipov spoločnosti Apple v texaskom Austine, po čom pokračoval na preteky F1, kde bol pozvaný ako hosť.

- Reklama -

Oboch vrcholových predstaviteľov spoločnosti Apple bolo počas závodu vidieť, ako sa rozprávajú s ostatnými hosťami. Eddy Cue napríklad viedol konverzáciu s Edom Sheeranom, Bradom Pittom a ďalšími známymi menami.

Napokon bolo vidieť šéfa najhodnotnejšej technologickej spoločnosti na svete na samotnom konci závodu, kedy stál na štarte a mával šachovnicovou vlajkou.

Úloha, ktorú by si chcel vyskúšať každý správny fanúšik F1 ho ale evidentne nebavila. Na tvári mal takú kamennú tvár, akoby práve sedel za stolom a vyjednával nižšie ceny u dodávateľov Apple.

Možno sa Tim Cook skutočne hnevá

Možno, že bol Cook nahnevaný iba na to, že služba Apple TV+ nezískala exkluzívne vysielacie práva na preteky F1. Na strane druhej však firma uzavrela dohodu o sérii projektov súvisiacich s týmto športom.

Ako píše 9to5mac, patrí medzi ne aj dokumentárny film o Lewisovi Hamiltonovi a hraný film s Bradom Pittom v úlohe pretekára, ktorý bude režírovať Joseph Kosinski (Top Gun: Maverick). Evidentne sa teda máme na čo tešiť.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.