Tim Cook je CEO spoločnosti Apple a to si vyžaduje aj vysokú zodpovednosť a hlavne talent odpovedať na nepríjemné otázky. Vzhľadom na to, že ho v poslednej dobe obklopujú samé otázky ohľadom Apple Watch, Tim sa rozhodol, že ich bude nosiť ešte pred  zahájením ich predaja, aby nám zodpovedal na všetky možné otázky z pohľadu používateľa!

Tim Cook nosí Apple Watch

Tim Cook už nosí svoje vlastné Apple Watch hodinky a pravdepodobne testuje to, ako hodinky fungujú a hlavne, ako dokážu merať telesné funkcie atď. Jednoducho všetko, čo len môžu robiť momentálne Cook testuje a zrejme každé jeho upozornenie na nejaký problém má v Apple silnú váhu na to, aby ho vývojári softwaru pre hodinky okamžite zmenili alebo opravili.

- Reklama -
Tim Cook v Německu - Setkal se s Angelou Merkelovou a navštívil Bild a továrnu Seele
Tim Cook, na jeho ľavačke, môžte vidieť hodinky Apple Watch Sport – svetapple.sk

 

Zaujímavé môže byť to, že aj napriek tomu, že Cook zarobí zrejme podstatne viac peňazí ako by mohol minúť, na svojej veľkej sláve si príliš nezakladá a žije bežným životom. Dôkazom sú aj jeho Apple Watch, ktoré nie sú vyrobené z 18- karátového zlata, či aspoň z nehrdzavejúcej ocele ako by mohli mnohí predpokladať, ale ide o obyčajný hliník a teda úplne najlacnejšiu edíciu s gumovým náramkom na ruku.

To, že Cook už hodinky používa, sme si mohli všimnúť pri jeho návšteve Nemecka, kedy ich bolo vidno najmä počas jeho stretnutia s magazínom Bild. Dôvod tohto stretnutia doposiaľ nie je známy, no šepká sa, že by mohlo ísť o propagovanie hodiniek v magazíne. Znamenalo by to teda, že hneď po uvedení Apple Watch na trh v danej krajine, mohli by sa začať objavovať v podobných magazínoch veľké reklamy. Veď nový produkt potrebuje neuveriteľne veľa propagácie na to, aby sa dostal do povedomia ľudí!

Tim Cook - svetapple.sk
Tim Cook – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.