Každý používateľ iPhonu aspoň raz rozmýšľal nad tým, ako by systém iOS vyzeral s novými funkciami. Určite si už počul aj o jailbreaku, vďaka ktorému je možné do iPhonu pridávať nové funkcie či nastavenia a tak sa „oslobodiť“ od uzavretého systému. Aplikácia Magic Laucher ponúka pár zaujímavých funkcií, ku ktorým máš rýchly prístup odvšadiaľ.

Tip na aplikáciu: Magic Laucher

Patríš medzi tých používateľov, ktorí si potrpia na zaujímavých a aj užitočných aplikáciách? Magic Laucher je teda pre teba to pravé, pretože z Centra hlásení budeš môcť pristupovať k takmer všetkým funkciám a ovládačom v iPhone.

- Reklama -

Podstata celej appky spočíva v prvotnom nastavení toho, čo chceš vo widgete aplikácie zobraziť. Na výber máš hneď z niekoľkých samostatných widgetov a je už len na tebe, ktoré si zvolíš a prispôsobíš. My sme si zvolili jeden hlavný widget, kde si si vyskúšali pridať a potom aj prispôsobovať vybrané funkcie. Spomeňme teda aspoň pár, napr. prístup k App Store, Budíku, nastaveniam polohy, Touch ID, pozadiu, wi-fi, prehľadu prijímaných a odosielaných dát, nadmorskej výške, jasu, využitia CPU, voľné miesto v úložisku či aktuálnemu počasiu.

Je z čoho vyberať

Funkcií je ozaj dosť, treba si len vybrať čo používaš najviac. Upraviť ich je možné v aplikácii, kde si zvolíš z hornej lišty názov widgetu, ktorý si si aktivoval v hláseniach. V zobrazení aktívnych funkcií a skratiek ti na pridanie ďalších poslúži tlačidlo + v dolnej lište, kde máš na výber z rôznych kategórii. Najviac si však môžeš zvoliť 25 skratiek v jednom widgete. Magic Laucher tak právom patrí k užitočným aplikáciám a dôvod, prečo by si ju mal prinajmenšom vyskúšať je ten, že iOS zatiaľ nepodporuje takéto funkcie a je to akási náhrada za rozšírené centrum ovládania, na ktoré mnoho ľudí čaká!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -