Pozadie inšpirované Apple Card

iPhone, iPad a Mac ponúkajú nádherné displeje, s presným zobrazením a vysokým rozlíšením. Aj preto vám odporúčame používať také pozadie, ktoré dokáže využiť tento potenciál. Dnes sme si pre vás pripravili tapety inšpirované Apple Card, od známeho umelca AR7.

Na rozdiel od minulej série so zimnou atmosférou, ktorá ponúkala dennú/nočnú verziu, v tomto prípade je všetko ladené do farebných odtieňov. Obrázky štylizujú niekoľko kombinácií gradientu. Vo všetkých prípadoch sú riešené elegantne a hlavne tak, aby čo najmenej rušili pracovnú plochu počas používania.

AR7 si dal samozrejme záležať aj na kompatibilite. Pozadie môžete aplikovať na všetky doterajšie iPhony, iPady či Macy. V prípade, že používate akékoľvek iné zariadenie, takisto sa dajú prispôsobiť.

Všetky súbory zobrazíte kliknutím na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do zdieľaného priečinku v Google Disku. Netradičné umiestnenie súvisí s čo možno najvyššou kvalitou obrázkov, ktoré nie sú nijakým spôsobom komprimované.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
Prečítajte si tiež  Apple tvrdí, že 8 GB RAM v základnom MacBooku stačí. Toto sú jeho argumenty
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJar7
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.