Donedávna neznáma a nenápadná čínska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou elektroniky dnes prekvapuje stále novými a novými zariadeniami. Medzi produkty spoločnosti patria smartfóny či notebooky, ale aj produkty smart domácnosti či smart náramkov.

Tip na aplikáciu: Mi Fit

Spomínaná spoločnosť Xiaomi zaujala svet aj šikovným smart náramkom Mi Band, ktorého prvá generácia nebola ničím výnimočným oproti konkurencii. Naproti tomu druhý rad Mi Band 2 vylepšil predošlý náramok s displejom zobrazujúcim mnohé údaje o aktivite.

- Reklama -

Aplikácia Mi Fit je akýmsi doplnkom na synchronizáciu týchto dát, ako aj na sledovanie aktivity pri behu. Po spárovaní tvojho náramku s iPhonom cez Bluetooth sa v prehľadnej aplikácii zobrazia údaje o tvojom spánku, srdcovom tepe, prejdenej vzdialenosti, krokoch, kalóriách či dátum s časom. Dáta sa z aplikácie Mi Fit automaticky synchronizujú s aplikáciou Zdravie v iOS 10.

Prednosťou náramku je vynikajúca výdrž batérie, ktorá vydrží takmer mesiac, zapnutie displeja zdvihnutím ruky či zmena zobrazenia otočením zápästia. Náramok Mi Band 2 má prijateľnú cenu okolo 30€, cez čínske weby je cena aj o polovicu menšia. Ak teda plánuješ kúpu nenápadného smart náramku, Mi Band 2 je správna voľba, kde s aplikáciou Mi Fit a iPhonom budú dokonalá dvojka.

‎Zepp Life (Formerly MiFit)
‎Zepp Life (Formerly MiFit)
Developer: Huami Inc.
Price: Free+
  • ‎Zepp Life (Formerly MiFit) Screenshot
  • ‎Zepp Life (Formerly MiFit) Screenshot
  • ‎Zepp Life (Formerly MiFit) Screenshot
Môže ťa zaujímať
- Reklama -