Nové slúchadlá Apple AirPods Pro si už pár dní môžete zakúpiť aj v našich končinách. Na to aby ste si ich ale mohli užívať, mali by ste poznať tieto tipy a triky pre maximálne využívanie potenciálu AirPods Pro. Pozrite si krátke video, ktoré vám ich predstaví

Tipy a triky pre maximálne využívanie potenciálu AirPods Pro.

AirPods Pro sú tu s nami druhý týždeň a za ten čas si stihli na internete získať svojich fanúšikov ale aj odporcov. To čo si o nich myslíme my si môžete prečítať v našej recenzii tohto produktu.

- Reklama -

No a ak vás lákajú a plánujete si ich zakúpiť (alebo ste si ich zakúpili), mali by ste o nich vedieť všetko. Aj preto si pre nás pripravila redakcia magazínu Macrumors zaujímavé video, v ktorom popisuje tipy a triky, ktoré môžete s vašimi Air Pods Pro vykonávať. Malo by byť povinnosťou každého majiteľa aby si ho pozrel. O niektorých možnostiach ste možno ani len nevedeli. Iné ste samozrejme mohli poznať.

Ešte pred tým ako sa do videa pustíte pripomíname, že hlavný rozdiel medzi AirPods Pro a klasickými AirPods je vyššia kvalita prehrávania skladieb. Potom tu je aktívna redukcia šumu a okolitých zvukov, vďaka čomu vás nebude vôbec nič vyrušovať. Cena slúchadiel v USA štartuje na úrovni 249$. V Európe, konkrétne u nášho oficiálneho resellera m:zone potom začínajú na sume 279€. O tom či je to veľa alebo málo už rozhodnite sami. Vo svete sú ale AirPods Pro veľmi populárne. To asi hovorí za všetko…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.