Novinka má vraj veľký potenciál zabojovať o tie najprestížnejšie ocenenia a bude sa točiť okolo muža, robota a psa, ktorí spolu tvoria zvláštnu rodinu v post-apokalyptickom opustenom svete.

Technologický gigant získal práva na film Finch ešte začiatkom tohto roka po tom, čo ponúkol najvyššiu čiastku spomedzi všetkých ostatných streamovacích služieb. Premiéru bude mať už 5. novembra 2021.

Natáčanie prebiehalo v Novom Mexiku od februára do mája 2019 a dielo bolo hotové už niekedy v polovici roku 2020. Kvôli pandémii COVID-19 sa ale Finch nedostal do kín a tak si hľadali jeho tvorcovia inú cestu k divákovi.

Tom Hanks na Apple TV+ už druhýkrát 

Je zaujímavé, že pôjde v poradí už o druhý veľkofilm na Apple TV+, v ktorom si zahrá legendárny Tom Hanks. Ten sa na tejto platforme po prvýkrát ukázal ešte minulý rok pri debutovom snímku Greyhound.

Uvidíme, akým smerom sa bude streamovacia služba uberať v najbližších mesiacoch či rokoch. V súčasnosti ani zďaleka nenapĺňa štandardy a množstvo obsahu, ktorým disponuje konkurencia. Na druhej strane, všetky filmy a seriály na Apple TV+ sú exkluzívne, čo je taktiež zaujímavé.

Dajte nám vedieť do komentára, aký máte názor na Apple TV+ vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Prečítajte si tiež  Apple TV+ príde v novembri a bude stáť 9,99$ mesačne.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here