JBL Tune 750BTNC

Začnime najlacnejším zariadením v tomto zozname. Náhlavné slúchadlá JBL Tune 750BTNC poskytujú slušný zvukový zážitok, pričom recenzie chvália najmä čistotu a basy. Cenovo jemne preskakujú hranicu 100€, vďaka čomu pri nich môžeme hovoriť ako o veľmi zaujímavom produkte v pomere cena-výkon-protihodnota.

K dispozícii je samozrejme bezdrôtové pripojenie, no to sa spolieha na staršiu technológiu Bluetooth 4.2. Funkcia ANC sa spúšťa automaticky po zapnutí a za negatívnu stránku môžeme označiť nepochopiteľnú absenciu ekvalizéra. Menej náročný používateľ ho ale potrebovať nebude.

- Reklama -

JBL Reflect Mini NC

Ak vám nevyhovujú náhlavné slúchadlá a aktívne potláčanie okolitých zvukov si chcete užiť napríklad pri behaní alebo inom športe, skvelou voľbou budú JBL Reflect Mini NC. V tomto prípade sa bavíme o bezdrôtových slúchadlách s technológiou Bluetooth 5.0, ktorých cena sa pohybuje na úrovni 150€.

Počítať tu môžete napríklad s funkciou Smart Ambient (transparentný posluch), zvýšenou odolnosťou voči (norma IPX7) či s 21 hodinovým prehrávaním hudby na jedno nabitie. Jedná sa o zaujímavú alternatívu v porovnaní s AirPods Pro, kde ušetríte minimálne 1/3 ceny.

AirPods Pro

Ak by sme hľadali slúchadlá s funkciou active noise cancelling v radoch spoločnosti Apple, najatraktívnejšou voľbou sú AirPods Pro. V tomto prípade si zákazník nepriplatí len za špičkovú kvalitu prehrávania hudby, zvýšenú odolnosť voči vode či funkciu ANC, ale takisto sa môže tešiť na prvotriednu kompatibilitu s ostatnými Apple zariadeniami.

Ako iste viete, cena tohto výrobku je vyššia a pohybuje sa medzi 200-250€. Na strane druhej sú ale AirPods Pro jedny z najpredávanejších bezdrôtových slúchadiel na trhu a tento titul získali zaslúžene. Viac sa o tom dočítate v našej recenzii.

Audio-Technica ATH-ANC900BTBK

Ak hľadáte náhlavné slúchadlá vyššej triedy za cenu do 300€, zaujímavým riešením môžu byť Audio-Technica ATH-ANC900BTBK. Toto zariadenie ponúka bezdrôtový prenos zvuku, ANC, 40mm meniče či možnosť pripojenia pre 3,5mm jack, vďaka čomu sú vhodné na prácu, hranie hier ale aj na bežné počúvanie hudby.

Veľkým benefitom sú takisto komfortné náušniky z pamäťovej peny, celodenná výdrž batérie (až do 35 hodín), ktorú dobíjate prostredníctvom USB a solídne spracovanie.

Sony WH-1000XM4

Na záver tu máme z nášho pohľadu najzaujímavejší produkt, za ktorý si však aj najviac priplatíte. Cena za slúchadlá Sony WH-1000XM4 sa pohybuje na hranici 350€, čo nie je málo, no vedzte, že za tieto peniaze dostanete skutočný zvukový zážitok.

Okrem presných a čistých tónov sa môžete spoľahnúť na komfortné nosenie, dlhú výdrž batérie či možnosť pripojenia dvoch zariadení súčasne. Sony WH-1000XM4 sú známe tým, že perfektne odfiltrujú všetky zvuky z okolia, vďaka čomu vás nebude nič rušiť. Ak by ste hľadali niečo lacnejšie od tohto výrobcu, za cca 250€ môžete získať Sony WH-1000XM3, ktoré majú taktiež ANC.

Pokiaľ máte iné slúchadlá alebo zariadenie, napíšte nám o nich v komentároch. Radi sa necháme inšpirovať vašimi príspevkami.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -