Dvojica nových MacBookov Pro sa síce k svojim majiteľom dostane až budúci týždeň, no na Twitteri sa prvé reálne fotky zariadení ukázali už pár dní po predstavení produktov. Nový MacBook Pro vyzerá na obrázku presne tak, ako sme mohli vidieť na prezentácii poslednej Apple KeyNote. Je väčší, hrubší a badateľne vizuálne odlišný.

Prečítajte si tiež  Nového 27” iMacu s Mini-LED ProMotion obrazovkou by sme sa mali dočkať už budúci rok

Autorom fotografie, na ktorej sa nachádza nový 14-palcový MacBook Pro vedľa predchádzajúcej generácie 13-palcového MacBooku je youtuber a tvorca obsahu Luke Miani. Vďaka fotke sa máme možnosť prvýkrát reálnejšie pozrieť na veľkostný rozdiel v počítačoch, ako aj na dizajnové zmeny.

MacBook Pro

Novinkou je aj klávesnica v kompletne čiernom prevedení a nesmieme zabudnúť ani na tenšie rámčeky okolo displeja, ktoré sprevádza výrez notch. Apple sa v MacBooku zbavilo aj kontroverzného Touch Bar panelu, ktorý bol nahradený radom funkčných kláves.

Prekvapením je aj absencia nápisu MacBook Pro na spodnej strane obrazovky. Nový MacBook je badateľne robustnejší a rozmernejší a to sa stále jedná iba o 14″ verziu!

MacBooky Pro novej generácie prídu do obchodov už v utorok 26. októbra. Čo si o novej generácii jablkových laptopov s extrémne výkonnými čipmi myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTwitter
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here