1. Innocent Transparent Protective Cover for AirTag

Začnime jednoduchým príveskom na kľúče s názvom Transparent Protective Cover, do ktorého svoj AirTag zacvaknete a ten je následne chránený z oboch strán. Materiál je veľmi odolný voči nárazom, takže váš lokalizátor zostane po celý čas v bezpečí.

Obrovskou výhodou tejto kľúčenky je, že zakrýva aj lesklú kovovú časť AirTagu. Toto miesto býva veľmi náchylné na škrabance a preto sa nemusíte ani veľmi snažiť, aby sa tu vyskytli drobné ryhy. V neposlednom rade zariadenie zvyšuje odolnosť voči vode a prachu.

- Reklama -

Príslušenstvo si môžete zaobstarať v štyroch samostatných farbách a to sivej, transparentnej, ružovej a modrej. Vo všetkých prípadoch je prítomný aj zlatý kovový krúžok pre jednoduchšie pripnutie na kľúče, batožinu alebo akýkoľvek iný predmet.

Cena: 9,99 €

2. Innocent Silicone Protective Cover for AirTag

Ďalším produktom v ponuke Innocentu je Silicone Protective Cover for AirTag a ako už napovedá názov, príslušenstvo je vyrobené z mäkčeného silikónu. Pokiaľ máte pocit, že ste to už niekde videli, nie je to náhoda. Veľmi podobné riešenie predáva aj spoločnosť Apple (Loop) s tým rozdielom, že jeho cena štartuje na sume 35,00 €.

Dizajnovo veľmi atraktívna kľúčenka obsahuje vo svojej vrchnej časti drobný krúžok, do ktorého nasuniete AirTag. Odolný materiál mu poskytne plnohodnotnú ochranu voči akýmkoľvek nárazom. K dispozícii je až šesť farebných prevedení a to: čierna, biela, tmavomodrá, svetlomodrá, červená a žltá. Svoje si tu nájde každý.

Cena: 9,99 €

3. Innocent Silicone Side Cover for AirTag

Na záver tu máme kľúčenku s veľmi elegantným dizajnom. Jej názov je Silicone Side Cover for AirTag a taktiež je vyrobená z mäkčeného silikónu. Príslušenstvo si môžete pripnúť na akékoľvek očko, nachádzajúce sa na vašich kľúčoch, batohu, peňaženke alebo cestovnej taške.

AirTag bude chránený nielen voči nárazom, ale aj proti vplyvom počasia. K dispozícii je množstvo farebných prevedení a to čierna, biela, tmavomodrá, žltá, ružová a červená. Viacej informácií nájdete na internetovej stránke predajcu.

Cena: 9,99 €

Článok vznikol v spolupráci s našim partnerom, spoločnosťou innocentstore. Ďakujeme za podporu!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.