iPhone nie je lacný špás a jeho nákup vás obvykle stojí obrovskú sumu peňazí. Stále však existujú modely, ktoré kúpite ako nové a vaša peňaženka sa z toho nebude zotavovať niekoľko týždňov. Ide o dostupné verzie SE, ktorých cena sa prepadla na rekordné minimá a taktiež iPhone 11 (dostupný od 491 €). Dnes vám ukážeme ponuky, ktoré sa neodmietajú.

Začnime staršou verziou iPhonu SE z roku 2020, ktorá má rovnaký dizajn ako nástupca z roku 2022. V zariadení sa nachádza starší čip A13 Bionic, no keďže ani zvyšný hardvér nemôžeme označiť za pokrokový, nebojíme sa povedať, že vám to ešte niekoľko rokov bude stačiť. Za cenu 349 € (291 € bez DPH) môžete získať úplne nový iPhone s 24 mesačnou zárukou a dostačujúcim 4G pripojením. iPhone SE 2020 kúpite za najlepšie ceny u týchto predajcov.

Pokiaľ by vám to nestačilo a obávali by ste sa staršieho procesoru, prípadne preferujete 5G pripojenie, Apple má riešenie. V roku 2022 predstavilo aktualizovaný iPhone SE s pôvodným dizajnom, no výkonnejším čipom A15 Bionic a podporou 5G pripojenia. A aj keď je jeho cena vyššia, stále to nie je taká katastrofa. Po zľave ho totiž môžete získať už od 420 €, čo je príplatok len 71 €. iPhone SE 2022 kúpite za najlepšie ceny u týchto predajcov.

iphone se 3 5G 2022 test video
Zdroj: TechNewsBoy.com

Treťou a o čosi modernejšou alternatívou, hoci so starším procesorom, je iPhone 11 z roku 2019. Zariadenie má rovnaký čip A13 Bionic, ako iPhone SE 2020, no okrem toho ponúka aj veľký 6,1″ edge to edge displej so systémom Face ID a dva fotoaparáty v zadnej časti. Oproti menšiemu modelu vás poteší aj lepšia výdrž batérie, ktorá hravo zvládne celý deň na jediné nabitie. No a cena? iPhone 11 kúpite za najlepšie ceny na Slovensku u týchto predajcov.

iPhone 11 2022
Zdroj: Unsplash / David Švihovec / Simon Reza (úprava redakcie)

Je to síce najdrahšie zariadenie, o ktorom dnes v tomto článku píšeme, no z nášho pohľadu aj najlepšie. Rozhodnúť sa ale musí každý sám, podľa svojich preferencií. Ktorý model volíte vy?

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -