V Cupertine pridali do ponuky aj takzvanú „zlatú strednú cestu“. Apple Watch SE dokonalo vypĺňajú „dieru“ medzi Apple Watch Series 6 a Apple Watch Series 3 (ktoré na naše prekvapenie ostali v predaji). Koľko bude stáť tento nový model na Slovensku? Prečítajte si v našom článku.

Apple Watch SE – slovenské ceny

V USA štartuje základná 40mm verzia na úrovni 279$. Ak sa budúci majiteľ rozhodne pre väčšie, 44mm prevedenie, zaplatiť si musí 309$. To znie veľmi atraktívne. Podľa všetkého tu máme ďalší must-have produkt. Koľko ale vyjde bežného slovenského zákazníka?

Na túto otázku nám odpovedal nemecký Apple Online Store. V prípade Apple Watch SE nebudú na výber iné ako hliníkové modely. 40mm základ sa v Európe ponúka od 291,45€. Pri výbere väčšieho, 44mm prevedenia, zaplatíte 320,70€.

V porovnaní s Apple Watch Series 6 ide o 130€ rozdieľ! Tu už sa oplatí zvážiť svoje priority. Aj keď nedostanete Always-on displej či EKG, stále ide o zaujímavú ponuku.

Na Slovensku môžu byť finálne čiastky o niečo vyššie. Miestni predajcovia ich zaokrúhlia podľa odporúčaní výrobcu. Ničoho sa ale nebojte. Priplatíte si maximálne 10-20€.

Podľa nášho názoru sú Apple Watch SE ideálne pre klasického, stredne náročného zákazníka, ktorý nechce používať starý hardvér (Series 3), no zároveň nepotrebuje ani špičkové technológie. Do komentára nám napíšte, ako na vás pôsobí táto cenová politika. Za nás super!

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S24 Ultra kúpite za extrémne výhodnú cenu. Toto je najväčší konkurent iPhonu 15 Pro Max
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.