To najlepšie z najlepšieho. Absolútna vlajková loď z čerstvo predstavenej produktovej palety vás ohromí vysokým výkonom, troma šošovkami fotoaparátu, LiDAR skenerom, hranatým dizajnom, novým modrým prevedením a samozrejme podporou 5G siete. iPhone 12 Pro Max so 6,7″ displejom láka tých najnáročnejších. Koľko bude stáť na Slovensku?

iPhone 12 Pro Max so 6,7″ displejom a jeho slovenské ceny

Ak obľubujete obrovské uhlopriečky približujúce sa k menším tabletom, prípadne chcete vlastniť technologický vrchol, iPhone 12 Pro Max bude pre vás ako stvorený. Zariadenie má v porovnaní s predchodcom o niečo väčší displej a vo vnútri pracuje extrémne výkonný čip A14 Bionic. Pochopiteľne, to najlepšie býva aj to najdrahšie.

V USA štartuje cena tohto modelu na úrovni 1099$ za základnú, 128GB verziu. Ak chcete viac, vybrať si môžete aj 256GB alebo 512GB prevedenie. Slovenské ceny síce ešte neboli zverejnené, no my ich poznáme vďaka rakúskeho Apple Online Storu.

  • iPhone 12 Pro Max 128GB – 1249€
  • iPhone 12 Pro Max 256GB – 1369€
  • iPhone 12 Pro Max 512GB – 1599€

Ako vidíte sami, v porovnaní s iPhonom 11 Pro Max z minulého roka sme na cca rovnakej úrovni. Zmenila sa len základná kapacita, ktorá narástla zo 64GB na 128GB. Za tento krok dávame palec hore. Horšou správou je, že na iPhone 12 Pro Max si počkáte až do novembra. Apple ho nezačne predávať po boku menšej, 6,1″ verzie na budúci týždeň. Svoje predobjednávky už čoskoro spustí aj slovenský reseller m:zone.

Do komentára nám napíšte, ako sa pozeráte na túto cenovú politiku vy. Je podľa vás suma 1249€ za väčší model adekvátna?

Prečítajte si tiež  Revolúcia v opravách pre iPhone je tu: Apple umožní servis z použitých dielov a zabojuje proti krádežiam
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.