Toto umelec vytvoril len pomocou iPadu Pro a Apple Pencil!

0
umelec-ipad-pro-apple-pencil---titulná-fotografia---SvetApple

iPad Pro je jednoznačne tablet vyrobený predovšetkým na profesionálnu robotu a nejde o žiadnu hračku. Pravda, zážitok musí byť aj hranie hier, ale určite len chvíľkový, kvôli vysokej váhe a rozmerom tabletu. Hranie jednoducho nie je príliš „friendly“ a iPad Pro vznikol za účelom vytvárať s pomocou Apple Pencil rôzne umelecké diela či náčrty atď. Pozri si neuveriteľné video, kde uvidíš krok za krokom, ako istý umelec využíval iPad Pro a Apple Pencil k tvorbe sci-fi diela!

iPad Pro a Apple Pencil

Pokiaľ nájdeš na svete umelca, ktorý vytvára svoje diela na počítači, je dosť možné, že na to používa práve zariadenia od spoločnosti Apple. Prečo? Sú jednoducho určené na profesionálnu prácu s grafikou a ľudia z tejto oblasti ich milujú. iPad Pro je ďalším zariadením, ktoré pravdepodobne budú milovať. Ide totiž o obrovský tablet, ktorý prináša aj podporu ceruzky Apple Pencil, s ktorou sa neuveriteľne luxusne pracuje.

Dôkazom toho je aj následujúce video Nikolaia Lockertsena z ArtStudyOnline, ktorý nahral tvorbu svojho vynikajúceho sci-fi obrázku, na ktorom posledne pracoval. Využíval na to len produkty Apple a to konkrétne Apple Pencl a iPad Pro. Je neuveriteľné až do akých detailov sa dokázal s hrotom ceruzky dostať!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk