Moderná technologická doba nám prináša moderné riešenia. Jedným z nich môže byť aj tento nástroj, ktorý vysiela až 50 000 vysokofrekvenčných vibrácii za sekundu. Vďaka tomu odstraňuje 99,99% nečistôt zo všetkého, čo je spolu s ním ponorené v nádobe s vodou, alebo napríklad napustenom umývadle.

Toto zariadenie vyčistí na 99,99% prakticky čokoľvek.

Čistenie prakticky čohokoľvek môže byť veľmi náročné. Človek musí zvoliť vhodný prípravok na daný materiál, spôsob čistenia a v neposlednom rade aj nejaký ten voľný čas. V roku 2020 však poznáme aj sofistikovanejšie riešenia. Jedným z nich je prístroj Sonic Soak. Jeho výrobcovia využili technológie z medicínskeho prostredia, ktoré prispôsobili bežným používateľom. Výsledkom je funkčný a kompaktný produkt.

Ako už bolo uvedené vyššie, pomocou 50 000 vysokofrekvenčných vibrácii za sekundu, dokáže vyčistiť 99,99% všetkých nečistôt, ktoré sa nachádzajú na rôznych predmetoch. Z vody sa stane „ultrazvukovo aktívna kvapalina“, ktorá zničí všetku špinu behom niekoľkých minút. Pokojne sem môžete položiť okuliare, žiletku, hodinky alebo napríklad aj zeleninu či balené potraviny. Výrobca uvádza, že je vhodný na čistenie čohokoľvek, čo by ste nemali dávať do umývačky.

Toto zariadenie vyčistí na 99,99% prakticky čokoľvek vďaka ultrazvukovým vlnám.
Toto zariadenie vyčistí na 99,99% prakticky čokoľvek vďaka ultrazvukovým vlnám.

Postup pri používaní je taký, že naplníte nejakú nádobu s vodou alebo napustíte umývadlo, prípadne vaňu a ponoríte sem Sonic Soak. V prípade potreby môžete pridať mydlo a následne zapnúť kompaktný prístroj.

Celý proces čistenia trvá zhruba 10-15 minút a nijakým spôsobom vás nevyrušuje. Je to celkom pôsobivá technológia, ktorá ale nie je zadarmo. Cena Sonic Soak sa pohybuje na úrovni 149$ a u nás ho ešte pravdepodobne nezakúpite. Všetko je ale iba otázkou času. Oslovila vás táto revolučná novinka?

Prečítajte si tiež  Toto sú náušnice, ktoré zabránia vypadávaniu AirPods z uší!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -