Hoci je iPhone X poriadne predražený telefón, začína sa na ulici objavovať stále čoraz viac. Možno aj preto stráca svoju výnimočnosť v klasických dvoch farbách, ktorou je biela a čierna. Pokiaľ chceš mať niečo individuálne, pozri sa na to ako si urobiť transparentný iPhone X. 

Vyrob si transparentný iPhone X

Ak si túžil mať niekedy niečo výnimočné (napríkladtransparentný iPhone X), teraz máš na to najlepšiu šancu. Apple síce takýto model vo svojej ponuke oficiálne nemá ale to neznamená, že si ho nemôžeš svojpomocne vyrobiť aj sám. Potrebuješ na to iba trošku zručnosti a opatrnosti. Dopredu ťa ale upozorňujeme, že niečo podobné robíš len na vlastné riziko. Akonáhle si navyše budeš chcieť takto upraviť svoj telefón, tvoje zariadenie stráca záruku od výrobcu, čo sa ti môže ukázať ako kontraproduktívne vtedy, keď sa niečo poškodí. Nezabúdajme tiež na to, že iPhone X je od výroby vodotesný. Funguje to ale iba do momentu, kým ho nerozoberieš.

- Reklama -
Odlíš sa od ostatných a vyrob si transparentný iPhone X - svetapple.sk
Odlíš sa od ostatných a vyrob si transparentný iPhone X – svetapple.sk

Akonáhle si ho rozhodneš otvoriť, aj túto “vychytávku” stráca a tak si s ním už v bazéne neužiješ. Poďme ale späť. Na to aby si mohol používať transparentný iPhone X nepotrebuješ kupovať nové zadné sklíčko. Použiť sa dá totižto aj to staré. Najlepšie je na to zakúpiť si nástroje na stránke www.ifixit.com, ktorá sa priamo zaoberá rozoberaním a opravovaním Apple zariadení. Neznamená to ale, že je to nutnosť. Veľa z týchto vecí máš možno aj doma. Akonáhle sa ti podarí odstrániť zadnú sklenenú časť, potrebuješ látku, ktorou odstrániš farbu. Rovnako tak sa ti hodí aj škrabka. Pri odstraňovaní postupuj veľmi opatrne.

Dokonalú priehľadnosť iPhonu X môže znehodnotiť niekoľko škaredých škrabancov. Akonáhle sa ti podarí odstrániť aj posledný kúsoček farby, telefón daj opäť dokopy. Odporúčame si stiahnuť aj pozadie, ktoré vyzerá akoby si priamo pozeral do vnútra telefónu. Ešte telefón poutierať handričkou a tadááá transparentný iPhone X je na svete.

zdroje: bgr, valuewalk,

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here