Apple Card je absolútna novinka a len pred niekoľkými hodinami začala prichádzať medzi prvých ľudí, ktorí o ňu v USA prejavili záujem. Dnes si môžete pozrieť unboxing: Apple Card, budete mať z toho zážitok. Apple si potrpel na každom detaile.

Unboxing: Apple Card, budete mať z toho zážitok

Kto by bol povedal, že Apple raz bude ponúkať kreditnú kartu? No pravdepodobne nikto. Dnes je to ale realita. Ako sa ale ukazuje, spoločnosť si dala naozaj záležať aj z celkového efektu balenia karty. Nepamätáme si, že by sme niekedy dostali kartu od banky v tak prepracovanom obale. Firma sa vyhrala so všetkým s čím sa tu len vyhrať dalo. Momentálne sa karty rozposielajú vrámci celej USA. Už o pár dní bude mať novinka tisíce používateľov.

- Reklama -

Postupom času, ako bude popularita Apple Card rásť by sa mala rozšíriť aj za hranice USA, teda minimálne do Európy, kde si už Apple zažiadalo o ochrannú známku. Medzi krajinami bolo aj Slovensko či Česká republika. Je teda pravdepodobné, že v dohľadnej dobe dorazí táto biela titánová kartička aj do našich končín. Pozrite sa na to ako ju firma perfektne zabalila, minimalisticky poskytla základné inštrukcie a ponúkla ju zákazníkovi. Toto je skrátka ukážka dizajnu!

Unboxing- Apple Card, budete mať z toho zážitok tak ako pri inom produkte. - svetapple.sk
Unboxing- Apple Card, budete mať z toho zážitok tak ako pri inom produkte. – svetapple.sk

Unboxing video: Balenie je dokonalé.

Toto na čo sa budete onedlho pozerať je jedno z absolútne prvých unboxing videí tohto produktu, aké môžete na YouTube vôbec nájsť. Neukazuje len krásny dizajn samotnej karty ale aj balenie, ktoré sa nám naozaj páči. V prvom rade budete v kontakte s kartónovým obalom, ktorý musíte otvoriť.

To aby sa zamedzilo tomu, že už niekto pred vami vašu kartu videl. V tomto bode ešte teoreticky neviete o čo sa jedná. Na hnedej krabičke nenájdete ani logo Apple a ani popis produktu. Jediná indícia ku ktorej spoločnosti obal patrí je dizajn šípky, ktorá vám ukazuje aby ste pretrhli perforovaný “zips”. Takéto šípky sú na baleniach všetkých produktov.

Následne sa dostanete k bielemu baleniu samotnej karty. Tu už máte pekne gravírované logo firmy a zozadu minimalistickým a decentným písmom napísané informácie o spoločnosti. Po otvorení toho balenia vás prekvapí farebný gradient a v strede umiestnená biela karta. Nič viac. Jediný text, ktorý sa tu v podstate objavuje je v “záchyte” karty. Tu je napísane “Activate Your Card”, “Wake iPhone and hold here”.

Po tom čo kartu vyberiete z balenia, uvidíte jej pekný biely dizajn. V jednoduchosti je krása. Okrem bielej sa tu objavuje strieborná. Tá je lesklá a naznačuje materiál, z ktorého je produkt vyrobený. Jednoducho podarené, čo poviete?

Unboxing- Apple Card, budete mať z toho zážitok tak ako pri inom produkte. - svetapple.sk

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here