Úniky, ktoré sa po prvýkrát objavili ešte začiatkom roka podporuje nová správa od spoločnosti DigiTimes. Podľa jej zistení Apple skutočne predstaví iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max v novom tmavomodrom prevedení. Nahradí ním populárnu zelenú.

iPhone 12 Pro a jeho modrá varianta

Pokiaľ sa už tešíte na nové vlajkové lode z Cupertina, máme pre vás dobrú správu. Hoci nič nie je na 100% potvrdené, všetko naznačuje, že Apple predstaví modrý iPhone 12 Pro a 12 Pro Max. Spoločnosť DigiTimes získala čerstvé informácie priamo z dodávateľských reťazcov.

Podľa jej zistení by mohlo toto prevedenie nahradiť “Midnight Green” z iPhonu 11 Pro a iPhonu 11 Pro Max. Zelený variant je dnes veľmi populárny a sme si istí, že tmavomodrý nástupca poteší fanúšikov minimálne rovnako (ak nie viac).

Paleta farieb pre vlajkové lode bude obsahovať aj bielu/striebornú a vesmírne šedú. Predpokladáme, že sa sem dostane tiež zlatá, no tieto informácie zatiaľ neboli potvrdené.

- Reklama -

Je veľmi nepravdepodobné, že by sa Midnight Green predával po boku Navy Blue (Dark Blue). Ako sme uviedli vyššie, so zelenou sa zrejme definitívne rozlúčime.

Na zadnej strane iPhonu 12 Pro a iPhonu 12 Pro Max nájdeme ten istý materiál ako minulý rok. Mliečne sklo vyzerá luxusne a pripomína hliník. Podľa nášho názoru ide o správne rozhodnutie a v kombinácií s modrou sa na finálny dizajn veľmi tešíme.

Do komentára nám napíšte, čo si o celej tejto obmene myslíte vy. Kúpili by ste si radšej Midnight Green alebo Navy Blue?

zdroj

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here