Úniky, ktoré sa po prvýkrát objavili ešte začiatkom roka podporuje nová správa od spoločnosti DigiTimes. Podľa jej zistení Apple skutočne predstaví iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max v novom tmavomodrom prevedení. Nahradí ním populárnu zelenú.

iPhone 12 Pro a jeho modrá varianta

Pokiaľ sa už tešíte na nové vlajkové lode z Cupertina, máme pre vás dobrú správu. Hoci nič nie je na 100% potvrdené, všetko naznačuje, že Apple predstaví modrý iPhone 12 Pro a 12 Pro Max. Spoločnosť DigiTimes získala čerstvé informácie priamo z dodávateľských reťazcov.

- Reklama -

Podľa jej zistení by mohlo toto prevedenie nahradiť “Midnight Green” z iPhonu 11 Pro a iPhonu 11 Pro Max. Zelený variant je dnes veľmi populárny a sme si istí, že tmavomodrý nástupca poteší fanúšikov minimálne rovnako (ak nie viac).

Paleta farieb pre vlajkové lode bude obsahovať aj bielu/striebornú a vesmírne šedú. Predpokladáme, že sa sem dostane tiež zlatá, no tieto informácie zatiaľ neboli potvrdené.

Je veľmi nepravdepodobné, že by sa Midnight Green predával po boku Navy Blue (Dark Blue). Ako sme uviedli vyššie, so zelenou sa zrejme definitívne rozlúčime.

Na zadnej strane iPhonu 12 Pro a iPhonu 12 Pro Max nájdeme ten istý materiál ako minulý rok. Mliečne sklo vyzerá luxusne a pripomína hliník. Podľa nášho názoru ide o správne rozhodnutie a v kombinácií s modrou sa na finálny dizajn veľmi tešíme.

Do komentára nám napíšte, čo si o celej tejto obmene myslíte vy. Kúpili by ste si radšej Midnight Green alebo Navy Blue?

zdroj

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here