Veľa sa diskutuje okolo iPhonu 8 a jeho septembrového príchodu na trh. My sa na tento smartfón samozrejme veľmi tešíme a dúfame, že spôsobí taký ošiaľ ako spôsobil prvý iPhone v roku 2007. Hlavný dôvod je ten, že má byť iný, lepší a revolučný. To však neznamená, že Apple na klasický iPhone zabudne. Vôbec nie, dočkáme sa ho. Dokonca sa ho dočkáme v aktualizovanej forme, kde sa nezmení len hardvér ale aj dizajn a to k lepšiemu. Sony Dickson nám ukázal iPhone 7S Plus.

Únik iPhone 7S Plus

Dnes sa na interente objavil veľmi dôležitý únik, ktorý môže pre nás veľa znamenať. Objavil sa totižto dizajn iPhonu 7S Plus od osoby, ktorá vo veľkej miere hovorí pravdu a jej predpovede sa ukazujú ako realita. Sony Dickson je skutočne spoľahlivým zdrojom informácií a do sveta nevypustí len tak hocičo. Pred pár dňami ale predsa len vypustil, objavili sa fotografie zachytávajúce iPhone 7S Plus, ktorý by mal byť spolu s modelom 7S predstavený počas septembrovej Keynote po boku iPhonu 8. Ako sa ukazuje, nejde len o hardvérové zmeny. Pozmenil sa aj celkový dizajn zariadenia.

- Reklama -

Prvé veci, čo si na iPhone 7S Plus určite všimneš sú kovové rámčeky, jednak okolo celého zariadenia a potom okolo šošovky fotoaparátu. Podobný materiál nájdeme aj na lemovaní tlačidla HomeButton. To ale nie je jediná zmena a tá druhá pravdepodobne súvisí s príchodom iPhonu 8 na trh. Hovoríme tu o zadnej sklenenej časti tak ako to mal kedysi iPhone 4/4S. Na snímkach môžeme vidieť pravdepodobne prevedenie Silver a určite nebude klamať keď povieme, že to vyzerá proste úžasne. Apple to vždy s dizajnom vedelo a ak to, čo je na fotkách prevedie aj do produkčnej verzie obrovský úspech nečaká len model 8 ale aj modeli 7S a 7S Plus.

Podobný dizajn totižto nájdeme práve na modeli 8. Tiež by sme sa mali dočkať skleneného tela a kovových rámčekov okolo celého zariadenia. Smartfóny teda k sebe budú pasovať. Cenovo by sa mali modely 7S a 7S Plus pohybovať na rovnakej hranici, ako sa pohybujú dnes modely 7 a 7 Plus. O čosi vyššie bude posadený iPhone 8, ktorý bude akousi vlajkovou loďou spoločnosti. iPhone 7S Plus prinesie okrem iného aj silnejší procesor, možno kvalitnejší fotoaparát, bezdrôtové a rýchle nabíjanie, no ale čo je hlavné, celkom nový dizajn na ktorý sa už dnes tešíme.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.