Spoločnosť Apple nepredáva len množstvo produktov ale aj obrovské množstvo príslušenstva, pomocou ktorého sa snaží odrovnať konkurencia aj na tomto poli. Momentálne nemáme žiadnu oficiálnu informáciu o tom, že by chcela začať predávať bezdrôtovú nabíjačku pre hodinky Apple Watch. Najnovšie však unikli fotky tejto nabíjačky a rovnako tak aj jej balenia. Takmer s istotou môžeme povedať, že ju Apple začne onedlho predávať!

Únik

Poväčšine sa stretávame s únikmi nejakých produktov, poprípade informácií ohľadom nejakej služby. Len málokedy môžeme vidieť príslušenstvo, ktoré Apple ešte oficiálne nepredstavilo na fotkách ešte pred tým, ako tak vôbec urobí. Výnimka ale potvrdzuje pravidlo a presne toho sme sa práve dočkali. Apple unikol na internet úplne nový produkt, ktorý by mal niesť podľa zdroja názov Magnetic Charging Dock, a slúžil by na dobíjanie hodiniek Apple Watch. Celý port bude pravdepodobne vyrobený z bieleho plastu a na jeho vrchu nájdeme magnetický prúžok, na ktorý už len hodinky napojíme.

Celé to vyzerá veľmi elegantne a jednoducho a na základe toho, že neunikli len fotografie samotného produktu ale aj jeho balenia, predpokladáme, že Apple začne s predajom už čoskoro. Hold, majitelia Apple Watch sa majú na čo tešiť. Treba ale podotknúť, že okrem samotného produktu a jeho balenia unikla aj cena, ktorú môžeš vidieť na zadnej strane balenia. Tá je 89€, čo určite nie je za takýto kúsok plastu najmenej. Je to ale od Apple a za Apple sa platí!


zdroj:www.cultofmac.com

 

Prečítajte si tiež  Takéto lacné ešte neboli. Apple Watch Series 7 už kúpite za 370 €
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.