Tak a nastáva ten čas. Zajtra sa totiž koná už avizovaná akcia, ktorá bude tento rok pravdepodobne najsledovanejšou konferenciou na svete. Nezaobíde sa to samozrejme bez akejkoľvek prípravy, a tak vám odporúčame, aby ste si prečítali tento článok, pokiaľ chcete konferenciu sledovať aj vy, prípadne sa o nej informovať!

Stream

Ako tomu už bolo pri poslednej Keynote, na ktorej nám Jablková spoločnosť predstavila iOS 8 a OS X Yosemite, tak to bude aj teraz. Apple sa rozhodlo, že nám ponúkne stream priamo z jeho najdôležitejšej konferencie tohto roka. Na nej majú byť totiž predstavené okrem dvoch verzií iPhone aj hodinky, ktoré sa by mohli volať iWatch. Pokiaľ si chcete teda celú akciu pozrieť naživo aj vy, budete potrebovať Apple TV prvej či druhej generácie, na ktorom je nainštalovaný najnovší update. Pokiaľ sa rozhodnete priamy prenos sledovať cez váš iPhone/iPad či iPod Touch budete potrebovať verziu operačného systému minimálne iOS 6.0. Čo sa týka Macu, tak video budete môcť sledovať len na počítačoch s nainštalovaným operačným systémom minimálne MAC OS X 10.6.8 s tým, že sa bude dať sledovať len cez Safari 5.1.10 a novšie.

wwdc_2013_apple_tv_1
Stream bude možné sledovať len na zariadeniach spoločnosti Apple! – svetapple.sk

Čo ak nemám Apple?

Pokiaľ vás táto konferencia veľmi zaujíma, no žiaľ nemáte k dispozícií nijaké Apple výrobky, na ktorých by ju bolo možné sledovať, odporúčame vám zajtra okolo 19:30 kliknúť na našu stránku. Počas celej doby sa pokúsime zachytiť a zároveň priniesť vám, čitateľom, ktorí nemôžte konferenciu vidieť, tie najaktuálnejšie informácie o tom, čo sa na nej práve deje!

Apple-media-event-9.-9.-2014.png.pagespeed.ce.egdpdSmk9Q
Apple má už spustené aj odpočítavanie, momentálne to je už menej ako 21 hodín! 🙂 – svetapple.sk

Kedy? Ako dlho bude trvať?

Najdôležitejším údajom, ktorý vám samozrejme musíme poskytnúť je to, kedy vlastne nový event začne. Všetko začne o 19:00 miestneho času (10:00 v Coupertine). Pokiaľ vás však zaujíma, koľko celá konferencia potrvá, máme pre vás aj túto informáciu. Pôjde presne o dve hodiny. Na základe tohto výnimočného časového údaju môžme usúdiť, že Jablková spoločnosť predstaví viacej produktov, ako hocikedy inokedy.

iPhone-6-compare
Na zajtrajšej Keynote bude predstavený iPhone 6 a množstvo ďalšieho – svetapple.sk

Čo na nej uvidíme?

Aj napriek tomu, že nič nie je oficiálne, vieme, čo by sme zajtra od Jablkovej spoločnosti mohli očakávať. Hlavnou témou je samozrejme iPhone 6, ktorý by mal byť predvedený dokonca v dvoch veľkostiach. Ďalšou novinkou, na ktorú sa mnohí z nás tešia už od roku 2011, by mali byť prvé inteligentné hodinky Jablkovej spoločnosti s názvom „iWatch“. Poslednou novinkou, nad ktorou zatiaľ stojí otáznik, je to, že Apple by mal podľa zahraničných webov predstaviť aj iPad Air 2. generácie, čo sa nám však zdá ako veľmi nepravdepodobné a myslíme si, že si ho Apple odloží na novembrovú akciu!

iWatch-C-and-iWatch-S-Concept-by-Martin-Hajek-392919-61
Pravdepodobne uvidíme aj prvé inteligentné hodinky od Jablkovej spoločnosti – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.