Flyover lokality umožňujú 3D prezeranie  prírodných úkazov, pamiatok či celých miest. Apple ich po prvýkrát predstavilo ešte pri iOS 6, kedy si v mnohých prípadoch nevyslúžili príliš dobré hodnotenie. V Cupertine však nezaspali na vavrínoch a mapy spolu s Flyover lokalitami neustále vylepšujú a dopĺňajú!

9 nových lokalít

Flyover, alebo lepšie povedané, 3D prezeranie si niektorých pamiatok, miest či prírodných úkazov sa taktiež podpísalo pod nie príliš vydarený štart Apple Maps. Totiž, častokrát neboli dobre nasnímané, čo sa podpísalo aj pod deformáciou niektorých objektov. Od predstavenia to je však už vyše dvoch rokov a Apple neustále lokality vylepšovalo a dopĺňalo tak, ako dnes. Pokiaľ prirátame nových 9 lokalít, ich celkový počet bude už okolo 100! Vďaka tomu si môžte pozrieť rôzne svetové destinácie, či prírodné úkazy detailne z pohodlia vášho domova.

- Reklama -

Okrem iného sa dostalo vylepšenie aj hlasovej asistentke Siri a to konkrétne pre štáty Austrália, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Španielsko a Mexiko. Všetky tieto spomínané štáty dostali novú funkciu Movie showtime, ktorá vám ukáže program jednotlivých kín.

Pokiaľ by ste si chceli prezrieť všetky nové Flyover lokality, tu je ich zoznam:

– Avignon, Francúzsko

– Biarritz, Francúzsko

– Perpignam, Francúzsko

– Ďiablová veža, Wyoming

– Dunedine, Nový Zéland

– Grand Canyon, Arizona

– Meteor Crater, Arizona

– Royal Gorge, Arkansas

– Visby, Švédsko

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.