Predaj Apple Watch mierne komplikovali problémy, pravdepodobne pri výrobe zariadení a tak musí množstvo záujemcov čakať na svoje zariadenie už okolo mesiaca. Apple sa zrejme snaží uspokojiť potreby svojich zákazníkov a tak robí všetko preto, aby boli hodinky čo najskôr dostupné. Hoci hodinky ešte neprišli na predajné pulty Apple Storov po celom svete, prišli aspoň náramky, s ktorými si ich môžte kombinovať!

Príslušenstvo

Vzhľadom na to, že Apple Watch sú svojim spôsobom úplne nový produkt, vzniká tu aj nový zaujímavý trh s príslušenstvom pre tieto hodinky. Okrem toho, že rôzny výrobcovia krytov začínajú vyrábať svoje príslušenstvo v podobe remienkov, spoločnosť Apple sa taktiež rozhodla ponúkať svoje remienky zvlášť. Ich cena je však naozaj vysoká, čo znamená, že množstvo majiteľov hodiniek bude siahať po lacnejších alternatívach.

- Reklama -

Apple sa však očividne nevzdáva a svoje remienky ponúka už teraz vo svojich obchodoch Apple Store. Zatiaľ síce len v USA a Veľkej Británii, no je viac než pravdepodobné, že ich spoločnosť v najbližších dňoch začne dovážať aj do ostatných krajín, kde sa Apple Watch predávajú. Dúfajme teda, že sa rovnako poponáhľa aby sa ku koncovým zákazníkom už konečne dostali aj hodinky!

Apple Watch remienky - svetapple.sk
Apple Watch remienky – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.