Spoločnosť Apple si pre nás opäť prichystala ďalšiu Activity Challenge, do ktorej sa môže zapojiť každý majiteľ ľubovoľného modelu hodiniek Apple Watch. V piatok 11. novembra sa v USA uskutoční Deň Veteránov a Apple ho oslavuje novou výzvou na aktivity, vďaka ktorej môžu používatelia získať nový limitovaný odznak a sadu animovaných nálepiek pre iMessage.

Prečítajte si tiež  Trpká pravda o vodeodolnosti Apple Watch. Aj keď je na nich napísane 50 M, potápať by ste sa s nimi nemali

Podmienky k získaniu ocenenia sú tentokrát veľmi jednoduché. Majitelia hodiniek Apple Watch môžu získať ocenenie Dňa veteránov, ak budú 11. novembra vykonávať akékoľvek cvičenie 11 minút alebo dlhšie. Zaznamenávajte svoj čas pomocou aplikácie Cvičenie alebo akejkoľvek aplikácie, ktorá pridáva cvičenia do aplikácie Zdravie a získate špeciálne odmeny.

Rovnako ako všetky výzvy na aktivity, aj výzvu na Deň veteránov 2022 bude sprevádzať ocenenie, ktoré si môžete pozrieť v aplikácii Fitness a séria animovaných nálepiek, ktoré môžete použiť v aplikácii Správy. Spoločnosť Apple poskytuje Výzvu k aktivite na Deň Veteránov každoročne a výzvu často sprevádza ďalší obsah s tematikou tohoto sviatku v obchode App Store alebo aplikácii Apple TV či ďalších jablkových platforiem.

 

Výzva aktivity na Apple Watch k dňu VeteránovVýzva aktivity na Apple Watch k dňu VeteránovVýzva aktivity na Apple Watch k dňu Veteránov

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here