Počnúc dnešným dňom odštartovali na apple.com/cz objednávky iPhonu SE a dokonca aj 9.7 “iPadu Pro, o ktorom sme do tejto doby nemali žiadne informácie, kedy začnú predobjednávky alebo snáď samotný predaj. Ako sme ťa už informovali, predobjednávky začali aj u nás na Slovensku, ale tu si naň počkáme dlhšie. Preto ak niekoho známeho v ČR a chceš iPhone SE alebo  9.7” iPad Pro čo najskôr, určite čítaj tento článok! 

Ceny a dostupnosť iPhone SE

iPhone SE si môžeš predobjednať už za 12 990 Kč, čo je cca 479€, za čo dostaneš 16GB verziu. Za 64GB verziu zaplatíš 16 190 Kč, teda 598€. Pokiaľ si iPhone SE predobjednáš už teraz, dostaneš ho medzi 5. a 7. aprílom, teda už o týždeň, opäť ale pripomínam, že len v ČR.

- Reklama -

Tieto ceny sú približne rovnaké, ako pri predobjednávaní na SVK ako sme ťa informovali v článku: Na Slovensku je možné si predobjednať iPhone SE! Rozdiel je teda len v doručení, pričom na Slovenku dátum doručenia ešte nie je známy…

iPhone SE ceny - SvetApple.sk

Ceny a dostupnosť iPadu Pro

Čo sa týka 9,7″ iPadu Pro, ten už možno na českých stránkach tiež predobjednať a dokonca ho obdržíš o deň skôr, teda za predpokladu, že si ho predobjednáš už dnes. Apple tvrdí, že iPad budete mať doma medzi 4. a 6. aprílom, čo je medzi pondelkom a stredou. Ceny štartujú na 18 790 Kč (cca 694€) za základnú 32GB Wi-Fi verziu a končia na 32 390 Kč (cca 1196€) za 256GB verziu s Wi-Fi + Cellular.

iPad Pro ceny - SvetApple.sk

Reselleri

Zaujímavé je, že Apple Premium Reselleri stále ponúkajú starý iPhone 5s a o novom iPhonu SE nemajú na svojich stránkach ani zmienku. Je pravdepodobné, že predaj u Resellerov začne až počas budúceho týždňa, kedy odštartuje oficiálny predaj iPhonu i iPadu.

Zatiaľ je teda jediný Apple, kde si môžeš nový iPhone SE a 9,7″ iPad Pro teraz objednať v Českej republike, alebo naopak, na Slovensku sú to práve reselleri u ktorých je možné zariadenia predobjednať.

- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here