Spoločnosť Apple sa tento rok rozhodla aktualizovať aj svoj najzákladnejší iPhone SE na tretiu generáciu, pričom toto zariadenie dostane niekoľko hardvérových vylepšení. Nepôjde žiaľ o úplne nový dizajn, s ktorým by sme sa mali stretnúť až niekedy v roku 2024. Napriek tomu ale vieme, že nový iPhone SE sa začne vyrábať už v marci.

Túto informáciu nám prezradil etablovaný analytik Ross Young vo svojej rozsiahlej správe pre Display Supply Chain Consultants (publikovanej prostredníctvom 9to5mac).

V nej konkrétne špecifikuje, že iPhone SE 3. generácie bude založený na 4,7″ LCD displeji s tlačidlom Home Button a Touch ID. Nemáme preto očakávať žiadne zázraky.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Nový iPhone SE za začne vyrábať v marci

Ako sa už v minulosti viackrát potvrdilo, Young má veľmi dobré zdroje na dodávateľské reťazce. Aj preto plne dôverujeme informácii, v ktorej sa uvádza, že pre nový iPhone SE sa už začali vyrábať displeje.

Prečítajte si tiež  Aj na obyčajný iPhone SE môžete natočiť pôsobivé video. Chce to len trochu snahy a talentu

Analytik na základe týchto faktov predpokladá, že sériová produkcia dostupného iPhonu SE začne niekedy v marci 2022. Predstavenia by sme sa mohli dočkať ešte v tom istom mesiaci alebo v prvej polovici apríla. Firma si na to vyhradí samostatný event.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.