Pokiaľ hľadáte spoľahlivého partnera pri výbere Apple produktov, dnes vám predstavíme e-shop, ktorý prichádza na slovenský trh s absolútne bezkonkurenčnými cenami a širokým sortimentom.

V iSpote nájdete úplne nové, nikdy nepoužívané Apple zariadenia, ktoré posunú váš pracovný výkon a produktivitu na úplne novú úroveň.

Predajca vám umožňuje nakupovať rýchlo, pohodlne a bezpečne aj cez Apple Pay. A pokiaľ by ste chceli zvoliť financovanie na splátky, nie je s tým samozrejme žiaden problém. 

Tu vám prinášame náhľad niekoľkých produktov za skvelé ceny, ktoré by vás mohli zaujať 

ispot
Zdroj: Hypebeast / iSpot (úprava redakcie)

Ponuka Apple produktov v iSpote je skutočne široká a zahŕňa napríklad extrémne výkonný MacBook Pro so 14″ displejom pre profesionálov, ktorý kúpite za 1 939 € (Apple ho predáva za 2 249 €) alebo ultraľahký MacBook Air s procesorom M2 so šialene dlhou výdržou batérie, ktorý je dostupný od 1 375 € (Apple ho predáva za 1 499 €).

iSpot ale predáva aj kancelársky iMac 24″ za 1 359 € (Apple ho predáva za 1 459 €) a samozrejme aj najnovší iPhone 14 Pro. Na ten si pripravte 1 290 €

Do pozornosti tiež dávame, že v iSpote nájdete aj AirPods Pro 2. generácie, ktoré patria medzi najpopulárnejšie bezdrôtové slúchadlá na Slovensku. Zatiaľ čo Apple ich predáva za 299 €, vy ich môžete získať už za 279,99 €.

Zabudnúť potom nemôžeme ani na Apple Watch Series 8, ktoré kúpite v 41 mm verzii za 470 € / v 45 mm verzií za 515 € či dokonca Apple Watch Ultra za 929 €. Skrátka, či už ste ťažko pracujúci profesionál, študent alebo len Apple fanúšik – na iSpot.sk si každý nájde to svoje.

Špecialisti z iSpotu vám pomôžu s výberom

Je úplne bežné, že človek, ktorý sa nevyzná v „jablkových technológiách“ potrebuje s výberom trochu pomôcť. V iSpote je preto vždy k dispozícii špecialista, ktorý je vám ochotný poradiť s akoukoľvek otázkou.

Taktiež platí, že pokiaľ si objednáte tovar v hodnote nad 200 €, dopravu získate zadarmo. iSpot sa tiež môže pochváliť rozsiahlymi skladovými zásobami, vďaka čomu získate väčšinu Apple produktov už v priebehu niekoľkých dní.

S iSpot.sk máte špičkovú Apple techniku jednoducho na dosah ruky a za skvelú cenu. Tak prečo to nevyužiť? 

Zapojte sa do súťaže o iPad v hodnote 400 €  

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa iSpot (@ispot.sk)

 Ako malý bonus na záver vám s radosťou oznamujeme, že iSpot pripravil súťaž o iPad 9. generácie s 10.2 displejom v hodnote 400 €, ktorý môžete získať aj vy.

Prečítajte si tiež  Na iPhone prichádzajú nové Emoji ikony: Je tu bezpohlavná rodina, aj ľudia s hendikepom

Všetko už prebieha na Instagramovom profile ispot.sk, pričom akcia skončí 14. decembra 2022. Bližšie podrobnosti nájdete na odkaze vyššie. Držíme palce.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -