Pokiaľ sledujete dianie z pozadia spoločnosť Apple, určite vám neuniklo, že tento technologický gigant vybaví svoj iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max špičkovým OLED Always-on displejom. Ako to ale bude vyzerať?

Na internete sme našli dve krátke ukážky (jednu podrobnejšiu, druhú čisto názornú), ktoré vám to prezradia a môžete si ich pozrieť nižšie pod textom článku.

Tá najdôležitejšia vec, ktorú by mal stále zapnutý displej na iPhone 13 Pro zobrazovať je z nášho pohľadu dátum a čas.

Vždy keď sa pozriete na obrazovku, budete mať presný prehľad o tom, koľko je práve hodín. Môžete si povedať, že je to len zbytočný luxus, no akonáhle si na naň zvyknete, budete ho používať stále. Špeciálne to platí pre tých, ktorí nenosia hodinky.

Možnosti sú skoro neobmedzené 

Aby bolo ale využitie technológie naozaj stopercentné, Apple by malo pridať na energeticky úspornú pracovnú plochu aj notifikácie či widgety. Tie by mohli zákazníka informovať napríklad o aktuálnych novinkách, e-mailoch, iMessage a podobne.

Existuje skutočne mnoho možností, ako by sa dal Always-on displej využiť v iPhone v praxi. Dôležité ale bude, do akej miery ho chce technologický gigant sprístupniť napríklad vývojárom apiek tretích strán. Nechajme sa prekvapiť.

Do komentára napíšte, čo si myslíte vy o podobnej technológii. Je z vášho pohľadu užitočná alebo úplne zbytočná?

Prečítajte si tiež  Apple WWDC 2020 je ohrozená ešte viac. Svoju konferenciu ruší aj Google.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here