V obchode sa objavilo puzdro pre „Nový iPad 2021

Podľa posledných informácii sa môžeme tešiť na nový iPad Pro23. marca 2021, kedy by sa mal konať prvý tohtoročný event. Na sociálnej sieti Reddit sa teraz objavila fotografia, ktorá nám ukazuje niečo, čo malo byť pre zrakmi verejnosti ešte nejakú dobu ukryté.

V maloobchodnej predajni Targer sa ocitlo puzdro pre pripravovaný tablet od známej spoločnosti Speck. Výrobca na obale uvádza, že toto príslušenstvo je kompatibilné s iPadom Pro (2018-2020), iPadom Air 4 (2020) a „Novým iPadom 11″ (2021)“.

V obchode sa objavilo púzdro pre "Nový" iPad 2021

Z tejto informácie si môžeme vyvodiť minimálne to, že novinka bude v rámci rozmerov a dizajnu v podstate rovnaká, ako minuloročný iPad Pro. Líšiť sa bude predovšetkým vo vo výkone, displeji a ďalších použitých technológiách.

Ak sa teraz čudujete, prečo sa puzdro začalo predávať v čase, kedy nový iPad ešte nebol predstavený, odpoveď je jednoduchá. Apple dáva výrobcom tretích strán všetky potrebné materiály na výrobu príslušenstva niekoľko mesiacov predtým, než sú zariadenia predstavené na verejnosť.

Všetko však podlieha prísnemu embargu a podobné balenie by sa na pultoch maloobchodnej predajne Target určite objavovať nemalo. Celé to podpisuje aj fakt, že zákazník si toto balenie nemohol zobrať domov, nakoľko pokladničný systém uviedol, že predaj začne až 6. apríla 2021 (v tento deň by sa mohol začať predávať aj samotný tablet).

Stanovisko redakcie svetapple.sk

Podobné situácie nie sú vo svete vôbec ojedinelé a stretávame sa s nimi prakticky každý rok. Poväčšine nám príslušenstvo prezradí a potvrdí očakávaný dizajn iPhonov, iPadov či iných produktov s niekoľko mesačným predstihom.

Tomuto úniku teda plne dôverujeme, nakoľko vyzerá reálne a zdieľala ho aj známa internetová stránka Macrumors. Napíšte nám do komentára, či sa už na nový iPad 2021 tešíte, a ak áno, čo presne od neho očakávate. Budeme radi za všetky vaše názory a postrehy!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.