Pokiaľ patríte medzi používateľov, ktorí pochádzajú skôr z „grafickej“ sféry, určite poznáte aj mobilnú aplikáciu Vectornator X, ktorá je dostupná pre iOS a iPadOS. Dnes si môžete ale zadarmo stiahnuť tento nástroj aj pre vás Mac. Nad takou ponukou sa už oplatí porozmýšľať.

Vectornator Pro je dostupný zadarmo na macOS!

Trvalo to naozaj dlhú dobu, kým sa vývojári odhodlali k tomuto kroku. Po vytrvalom čakaní sme sa ale konečne dočkali vytúženého výsledku. Vectronator Pro je konečne dostupný aj vrámci platformy macOS. Inými slovami ho môžete konečne používať aj na vašom MacBooku, iMacu či Macu Pro.

Obrovskou výhodou tohto grafického nástroja je potom to, že si ho môžete stiahnuť úplne zadarmo! Odporúčame vám túto novinku minimálne vyskúšať. O jej kvalitách hovorí aj milión stiahnutí vrámci mobilnej platformy iOS a teraz už aj iPadOS. Tak isto vykazuje táto aplikácia dlhodobo dobré hodnotenia. Všetko nad 4 hviezdičky.

Samotný program obsahuje obrovské množstvo nástrojov, vďaka ktorým môžete vytvárať grafiku od výmyslu sveta ale aj napríklad navrhovať webové stránky či vykonávať iné činnosti ktoré súvisia s touto „brandžou“. Dôležité je tu podotknúť, že veľa z týchto nástrojov je pri iných programoch dostupných len v prípade, že si za ne zaplatíte. Inými slovami tu teda môžete získať pomerne dosť bez jediného investovaného eura!

Pokiaľ si chcete appku vyskúšať najskôr na vašom iPhone či iPade, pokračujte nižšie. Taktiež je zadarmo dostupná vrámci internetového obchodu App Store. Na samotnom spodku tohto článku môžete nájsť video, kde je Vectornator Pro v akcii práve na novom MacBook Pro 16″. Tu si môžete stiahnuť appku na Mac.

Tak čo, presvedčili sme vás aby ste si aplikáciu stiahli a vyskúšali alebo ostanete verní radšej svojim starým dobrým grafickým programom?

Prečítajte si tiež  Návod: Nastavte si na iPhone vlastné vibrácie k vybraným kontaktom.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.