Vianoce sa už nezadržateľne blížia a svoje o tom vie aj Apple. Pred nedávnom spustil svoju predvianočnú kampaň “Darček plný darčekov” a teraz spoločnosť zverejnila aj svoju novú vianočnú reklamu. Ako všetky reklamy od Applu, aj tentokrát spoločnosť dokazuje, že je skutočne majstrom reklamy. Vianočná reklama z roku 2013 dokonca získala cenu Emmy.

Vianočná reklama 2015

Reklama je tento rok odlišná v tom, že Apple v nej neprezentuje portfólio svojich produktov ale ukazuje, čo jeho produkty dokážu. Na pomoc si tento rok vzal úžasného amerického hudobníka Stevieho Wondera, ktorý pomocou svojho Macbooku tvorí hudbu v aplikácií Garage Band a všetko mu uľahčuje funkcia Voice over.

Apple nám tento rok poodľahuje, že samotné zariadenie by nebolo tak dokonalým darčekom bez aplikácií a funkcií, ktoré sú súčasťou zariadení z Cupertina. O funkciách, ktoré uľahčujú život a sú dostupné skutočne každému – aj ľuďom s hedikepom.

https://www.youtube.com/watch?v=hjBZoOs_dXg

So Steviem si zaspievala americká soulová speváčka Andra Day jeho vianočný hit z roku 1967 – Someday at Christmas.

Tak čo povieš na tohtoročnú reklamu? 🙂

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here