Tak ako sme ti včera písali, spoločnosť Apple práve dnes zaradila do svojej ponuky produktov aj celkom nové príslušenstvo Apple Lightning Dock, určený pre hodinky Apple Watch. Je to veľmi jednoduché. Na malú plastovú podložku, ktorá je na jednej strane hladká a na druhej drsnejšia s protišmykovou ochranou, položíš hodinky a tie sa ti vďaka prítomnosti nabíjačky začnú nabíjať. Celý proces vyzerá elegantne, pozri si video!

Apple Lightning Dock

Apple Lightning Dock je zariadenie určené predovšetkým pre tých, ktorí zvyknú mať vo svojich veciach maximálny poriadok a nestrpia nabíjanie luxusných hodiniek cez obyčajný kábel. Apple predstavilo omnoho elegantnejší spôsob, ktorý stojí 89$ a nabije nám hodinky tak, že ich len položíme na podstavec. Ten je len tak mimochodom okrúhleho tvaru a ako materiál je použitý kvalitný plast.

Z vrchnej strany je plast pomerne hladký, no akonáhle ho človek otočí na stranu druhú, nájde tu drsnejší povrch, aby sa podložka nešmýkala. Všetko to samozrejme môžeš vidieť aj na videu, ale pokiaľ nevieš po nemecky, asi sa budeš musieť spoľahnúť len na vizuálnu stránku, nakoľko ide o jediné video, ktoré zatiaľ nové príslušenstvo ukazuje!

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here