Trh s mobilnými zariadeniami je skutočne rozsiahly. Špecialitou je potom čínsky trh, ktorý je obrovský a okrem samotných produktov ti nájdeme aj nahrádzané diely na všetky možné zariadenia. Pozrite si video: Chlapík si z dielov v Číne poskladal vlastný telefón.

2iPhone 6S 16GB

O tomto videu sme písali ešte v roku 2017, kedy ho YouTube kanál Strange Parts zavesil na internet. Podarilo sa mu vtedy postaviť vlastný iPhone 6S s pamäťou 16GB za cenu len 300$, čo bolo omnoho menej ako cena tohto zariadenia niekde v obchode.

Vlastnou snahou sa autorovi videa podarilo vyhľadať všetky potrebné komponenty na toto zariadenie a následne ho poskladať do jedného celku s tým, že po zapnutí bez problémov fungoval. Otázne v tomto prípade ostáva, či čas, snaha a práca na takomto projekte nezaberie človeku toľko času, že sa nemôže venovať vlastnej práci. To už je ale asi každého subjektívna vec. Navyše toto video má 20 miliónov pozretí a chlapík na ňom zle nezarobil.

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here