Téma hrania hier na jablkových počítačoch predstavuje nekonečnú studnicu názorov a odhadov o tom, či sa Applu eštie niekedy podarí plnohodnotne sa začleniť do tejto sféry. Tvorcovia obsahu z youtubového kanála Tech Blood sa pozreli na to, ako by mohol vyzerať iMac určený výhradne pre nadšencov videoherných zážitkov.

Koncept zobrazuje zahnutú širokoúhlu obrazovku z produkcie Apple, ktorej sa užívatelia dožadujú už podstatne dlhú dobu. Koncept herného iMacu disponuje displejom bez rámčekov a telom pripomína akýsi hybrid nového 24″ iMacu a staršej generácie 21,5″ iMacu. Nechýba ani RGB podsvietenie pre Magic Mouse a Keyboard, ktoré však ako uznáte aj sami, nie sú ergonomicky prispôsobené práve na hranie hier.

- Reklama -

Pozrite sa na pútavý koncept herného iMacu v nasledujúcom videu. Čo na neho hovoríte vy? Brali by ste príchod podobného zariadenia? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov pod článkom.

https://www.youtube.com/watch?v=2rg2hDLHJb8

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJYouTube
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.