Téma hrania hier na jablkových počítačoch predstavuje nekonečnú studnicu názorov a odhadov o tom, či sa Applu eštie niekedy podarí plnohodnotne sa začleniť do tejto sféry. Tvorcovia obsahu z youtubového kanála Tech Blood sa pozreli na to, ako by mohol vyzerať iMac určený výhradne pre nadšencov videoherných zážitkov.

Prečítajte si tiež  27" iMac si môže podľa nových zistení zachovať LCD obrazovku. Bude to skutočne tak?

Koncept zobrazuje zahnutú širokoúhlu obrazovku z produkcie Apple, ktorej sa užívatelia dožadujú už podstatne dlhú dobu. Koncept herného iMacu disponuje displejom bez rámčekov a telom pripomína akýsi hybrid nového 24″ iMacu a staršej generácie 21,5″ iMacu. Nechýba ani RGB podsvietenie pre Magic Mouse a Keyboard, ktoré však ako uznáte aj sami, nie sú ergonomicky prispôsobené práve na hranie hier.

Pozrite sa na pútavý koncept herného iMacu v nasledujúcom videu. Čo na neho hovoríte vy? Brali by ste príchod podobného zariadenia? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov pod článkom.

https://www.youtube.com/watch?v=2rg2hDLHJb8

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJYouTube
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.