Spoločnosť Apple dnes pridala ďalší počin do súdka kampane „Shot on iPhone“. Najnovší prídavok známej série, ktorá slúži na propagáciu výtvorov kamerového systému iPhonu nesie názov Fursat a ide o 30-minútový film z dielne indického režiséra Vishala Bhardwaja. Film bol celý natočený na najnovšej vlajkovej lodi spoločnosti Apple, iPhone 14 Pro, ktorý kúpite v rámci najvýhodnejších ponuk na Slovensku od 1 192 €.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Krátky film s názvom je opisovaný ako magický príbeh o mužovi, ktorý je tak posadnutý ovládaním budúcnosti, že riskuje stratu toho najcennejšieho, čo má v prítomnosti. Hrá v ňom populárna indická dvojica Ishaan a Wamiqa Gabbi. Pozrite sa na famózne zábery, pri ktorých nebudete veriť, že pochádzajú z objektívu mobilného telefónu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  5 pozadí od SvetApple.sk pre iPhone |22.05.2016|
Môže ťa zaujímať
- Reklama -