Je tu pondelok a s ním prichádza aj jedno z nových videí od známeho YouTubera TechRaxa, ktorý sa preslávil predovšetkým tým, že ničí všetky možné Apple produkty bez toho, aby rozmýšľal nad tým, koľko vlastne stoja. V najnovšom videu môžeme vidieť Apple Watch Edition, ktorých hodnota je okolo 10 000$ ako skončia medzi dvoma obrovskými magnetmi!

Apple Watch Edition

Zdá sa, že proti dvom obovským magnetom neodolá ani zafírové sklíčko, ktoré je druhým najtvrdším materiálom po diamante. Hold, predsa len je to sklíčko, a tak sa netreba čudovať tomu, ako dopadlo. Logickejšie by bolo čudovať sa prečo to autor vôbec spravil. Prečo zničil práve hodinky, ktorých hodnota je asi ako za jazdené BMW 7 z 2007 roku? Odpoveď na túto otázku si už domysli sám, dopredu však upozorňujeme, že TechRax z podobných videí zarobí omnoho viac ako zaplatí za produkty, ktoré v nich zničí. 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.