Pokiaľ si pozorne sledoval septembrovú Kenyote, určite si zaznamenal, že Apple nepredstavilo len nové iPhony či iPad Pro ale aj Apple Watch Hermes, čo je vlastne prvé spojenie Applu a nejakej módnej firmy, pričom obe spoločnosti spolupracovali na vývoji jedného produktu. Ten má kvalitný remienok od Hermes, no a potom kvalitný hardware od Apple. Priam dokonal spojenie čo myslíš?

Apple Watch Hermes

Práve dnes je ten deň, kedy sa oficiálne začali predaje tohto plodu spolupráce spoločností Apple a Hermes, ktorá bola založená ešte v roku 1837 a už dlhé roky (takmer dve stáročia) vyrába rôzne módne doplnky. Pre Apple Watch boli vyrobené špeciálne kožené náramky, ktoré sú podstatne kvalitnejšie ako tie od Apple a dovolíme si aj tvrdiť, že sú tiež o čosi krajšie. Predaje síce zatiaľ u nás spustené neboli, no pokiaľ máš záujem o Apple Watch, mal by si mať oči a uši „na stopkách“.

Apple už začína predávať hodinky napríklad v Rakúsku či Poľsku, čo sú hneď dve krajiny, s ktorými naše Slovensko susedí. Je síce možné, že hodinky sa skôr dostanú do predaja v susednom Česku ako u nás ale je tiež možné, že prídu súčasne. Nechajme sa prekvapiť, každopádne sa na Hermes veľmi tešíme!

Apple Watch Hermes Cuff

 

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 6 -čo všetko o nich vieme?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.