Apple sa ako súčasť svojej marketingovej stratégie snaží nalákať potenciálnych zákazníkov na svoje produkty a služby rôznymi exkluzivitami. Príkladom môže byť streamovacia služba Apple Music, okrem toho ale ešte na septembrovej konferencii (predstavenie iPhone 7 a 7 Plus) oznámil kalifornský gigant ďalšie exkluzivity pre Apple Watch a iOS v podobe hry Pokémon GO na inteligentných hodinkách Apple Watch a Super Marion Run pre iPhone a iPad. Po dlhšom čakaní sa informácie o hre objavili a my vieme kedy príde do App Store, dokonca aj to, koľko bude stáť.

Slávna hra Super Mario, obľúbená na PC, tak prichádza aj na mobilné platformy, konkrétne exkluzívne zatiaľ len na platformu iOS. Je pravdepodobné, že tak to aj ostane. Na aplikáciu sa mnohí z vás tešili a pýtali sa nás na ňu, preto ti teraz prinášame všetky informácie na jednom mieste.

3 módy 2 verzie

Nintendo dnes uviedlo, že zakúpením hry získa hráč „plný prístup“ k trom módom hry. Taktiež spoločnosť uviedla pre nás trošku veselšiu správu, že hra bude dostupná aj v bezplatnej verzií. Tá pochopiteľne bude obmedzená,  ale každý hráč si ju bude môcť vyskúšať a následne sa rozhodnúť, čo si plnú verziu kúpi alebo nie.

Dátum a cena

Dátum, kedy by mala hra prísť do App Store je 15.12.2016. Cena ťa asi moc nepoteší, pretože hra bude stáť 9,99$. Samozrejme, netreba zabúdať aj na spomínanú free verziu.

Požiadavky

Hru bude možné nainštalovať na iPhone, iPad a iPod touch, ktorý běží na iOS 8 alebo novšiom. Super Mario Run víde v 151 krajinách sveta v následujúcich jazykoch: angličtina, japončina, nemčina, francúzština, panština, portugalčina, taliančina, ruština, čínština (tradičná).

19011-18780-supermariorun-top-l

Zdroje: appleinsider.com, nintendo.com

Prečítajte si tiež  Google si robí srandu z Apple v najnovšej reklame, ktorá sa venuje 3,5 mm jacku
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Dominik Bullo
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail dominik.bullo@svetapple.sk