Spoločnosť Apple poriadne dupe na plyn a zrýchľuje výrobu svojej očakávanej náhlavnej súpravy Apple Vision Pro. Podľa zdrojov z dodávateľského reťazca budú prvé kusy dokončené do konca januára, pričom jej predaj sa oficiálne začne vo februári 2024.

Ako podotkol známy analytik Mark Gurman z agentúry Bloomberg vo svojom príspevku, výroba Apple Vision Pro prebieha v čínskych továrňach spoločnosti Apple na plný výkon už niekoľko týždňov. Z toho vyplýva, že by sme nemali byť svedkami žiadneho omeškania.

Apple Vision Pro dorazí na pulty predajní už o pár mesiacov

V správe sa však uvádza, že neskôr sa môžu objaviť výrobné problémy alebo iné prekážky, ktoré by mohli ovplyvniť plány spoločnosti Apple. Kalifornský gigant má, ale jasný cieľ a je na dobrej ceste k jeho dosiahnutiu.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Apple Vision Pro
Zdroj: Apple

Pôvodne sa očakávalo, že Apple bude s uvedením svojej náhlavnej súpravy na trh meškať. Naznačovali to komplikácie v testovaní a v prvotných fázach produkcie.

Podľa posledných údajov sa však firma s kostrbatým štartom vysporiadala viac než dobre a všetko v produkcii napreduje podľa plánov. K tým však nepatrí iba produkcia.

Plány zahŕňajú aj pozvanie zamestnancov maloobchodných predajní do Cupertina na školenia o používaní náhlavnej súpravy, pripravovanie predajní na demonštrácie a podporovanie vývojárov, aby pripravili svoje aplikácie pre VisionOS.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto revolučnom produkte, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme ho rozobrali do najpodrobnejších detailov.

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro vás prenesie do hôr, na púšť či do lesa: Pozrite sa na prostredie, ktoré headset prinesie

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -