Nečakaný príchod AirPods Pro nás všetkých popravde dosť milo prekvapil. Vedeli sme, že ho Apple čoskoro ukáže, nevedeli sme ale kedy to presne bude. Dnes sa však dozvedáme nové detaily. Vieme koľko stoja silikónové špunty do uší pre AirPods Pro. Určite pôjde o niečo, čo sa bude ľahko strácať.

Vieme koľko stoja silikónové špunty do uší pre AirPods Pro.

Hoci boli AirPods Pro predstavené iba dva dni dozadu, v skutočnosti máme už prvý feedback, nakoľko sa práve dnes dostali do predaja. V rukách sme ich ešte osobne nemali, ale dostali sa minimálne k najznámejším recenzentom na tejto planéte. Medzi nich patrí napríklad John Gruber, ktorý na svojej stránke Daring Fireball napísal k produktu niekoľko poznatkov. Pokiaľ vás AirPods Pro zaujímajú viac, určite kliknite na odkaz a naštudujte si túto krátku recenziu v anglickom jazyku. My však budeme pokračovať v tom, v čom sme začali.

Ako iste viete, táto verzia bezdrôtových slúchadiel obsahuje aj silikónové špunty do uší. Tie sú tu prítomne preto aby dokonalo izolovali okolité ruchy od toho, čo práve počúvate vo svojich ušiach.

Apple predstavil AirPods Pro, cena je šialene vysoko. Prečítajte si viac. - svetapple.sk

Okrem aktívneho systému redukcie šumu a zvukov “z vonku” je to teda taká pomoc pre túto technológiu. Problém je ale v tom, že tieto špunty môžete ľahko stratiť. Podľa Grubera sú veľmi ľahko vymeniteľné a tým pádom aj náchylné k strate. Koniec koncov, ktokoľvek mal podobné slúchadlá tieto problémy asi veľmi dobre pozná. Tak či onak, dnes už poznáme cenu za tieto biele náhradné silikónové špunty a nie je to nič katastrofálne.

- Reklama -

Konkrétne sa bavíme o čiastke 4$, za ktoré vám Apple tento komponent vymení. Samozrejme, môžete naliehať na to, že za 4$ už máte pomaly ďalšie lacné “štuplové slúchadlá”. Áno to je pravda. V tomto smere sú silikónové krúžky naozaj predražené. Na druhú stranu ale používate AirPods Pro za 249$ (na Slovensku za 279€) a v porovnaní s tým sú 4$ naozaj smiešny peniaz.

Apple predstavil AirPods Pro, cena je šialene vysoko. Prečítajte si viac. - svetapple.sk
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here