Apple 7. septembra predstavilo nový iPhone. Hoci si mnohí hovorili, že tento smartfón nebude zrovna predajný trhák, nakoľko sa od neho až tak veľa neočakávalo, opak sa stal realitou a Apple predstavilo zrejme ten najlepší smartfón vo svojej novodobej histórií. O novinky tu nebola núdza a mobil sa v USA vypredal prakticky za pár dní. Oficiálny začiatok predaja pre tamojší trh je naplánovaný na 16. september. U nás je to o menej ako týždeň neskôr. Kedy ale u nás začnú predobjednávky?

Telekom a nové iPhony

Počas posledných rokov sme si mohli všimnúť, že Telekom je na nové iPhony vždy dobre pripravený a nie, nie je to platená inzercia. Toto tvrdenie konštatujeme na základe vlastnej skúsenosti, kedy sa nám práve od nich podarilo získať najnovší model vždy včas. Okrem iného mali na predpredaj aj dobre prispôsobené webové stránky a o záujem o nové iPhony sa vážne zaujímali. Na druhú stranu, bodaj by aj nie, veď iPhone je produkt, ktorý sa predáva veľmi, veľmi dobre!

- Reklama -

Aj tento rok v spoločnosti nezaspali a predobjednávky na nový iPhone spustia už 16. septembra. Áno, už tento piatok si budeš môcť horúcu novinku rezervovať s tým, že 23. septembra, čo je o týždeň neskôr, vo štvrtok ti ju zrejme kuriér dovezie priamo domov, do práce či na iné miesto, kde na ňu budeš čakať.

Ak sa chceš oficiálne dozvedieť viac informácií priamo na stránkach operátora, prejdi na ich web. Okrem iného tu máš aj kolónku „informujte ma“. Na základe tvojich údajov, ktoré do formulára pošleš ťa bude spoločnosť o novinke bližšie informovať hneď, ako sama bude pripravená podať ďalšie informácie. Netreba zabúdať na to, že iPhone je najžiadanejší smartfón na svete a inak to nebude ani na Slovensku. Hoci jeho nepriaznivú európsku cenovku môžu mnohí slováci odsúdiť a nečudovali by sme sa tomu, keďže je vážne dosť vysoká, stále sa nájde kopa jedincov, ktorý budú chcieť mať nový iPhone čo najskôr. Len tak mimochodom, Telekom by mal mať samozrejme všetky verzie a samozrejme aj všetky pamäťové varianty tak, ako všade inde na svete. Ak teda prídeš medzi prvými a stihneš si novinku predobjednať, mal by si dostať presne to, po čom túžiš.

iPhone 7 - svetapple.sk

zdroj: touchit.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.