Apple je práve tá spoločnosť, ktorá si nedá záležať len na kvalitnom produkte ale rovnako na nemalú váhu kladie aj kvalitnú reklamu. Práve reklama je to, čo predáva a práve na túto oblasť sú vynakladané veľké peniaze, rovnako ako aj veľmi veľa úsilia. Apple zverejnilo oficiálnu reklamu na nový iPhone 7 a iPhone 7 Plus.

Jednoduchá ale účelová

Týmito dvoma slovami by sa nový spot mohol dať pomerne efektne nazvať. Prečo? V spoločnosti majú skvelých marketérov, ktorí presne vedia, ktoré novinky v ľuďoch tešiacich sa na novinku zanechali najviac. Určite to bol napríklad fotoaparát, ktorý je v prípade menšieho iPhonu 7 fantastický a v prípade väčšieho modelu doslova špičkový, vďaka druhému objektívu, ktorý vlastne slúži ako teleobjektív. Práve s novými iPhonmi bude možné zachytávať neskutočné zábery či už cez deň alebo v šere. Slnečná clona f/1.8 umožní, že do čipu sa dostane omnoho viac svetla, čím sa značne eliminuje šum.

Keďže má teda nový iPhone fantastický fotoaparát, asi by bolo mierne blbé tento nový fakt v reklame nevyzdvihnúť. Presne na túto časť smartfónu reklama útočí, to ale nie je všetko, vzhľadom na to, že iPhone 7 a jeho väčší braček sú najvýkonnejšie iPhony vôbec. Ponúkajú až 4 jadrový procesor Apple A10 Fusion, ktorý má takú silu, že do vrecka schová aj najmodernejšie smartfóny. Dodnes nebol prekonaný iPhone 6S, ako na tom potom musí byť, ešte silnejší model 7? Určite lepšie a to podstatne.

Keďže máme teda dosť možno najvýkonnejší smartfón na planéte, aj to sa hodí použiť do reklamy. Apple má ale vo zvyku, že o veciach príliš veľa nehovorí, svoje skutky radšej priamo ukáže, prípadne predvedie. V reklame teda môžeme vidieť aj zábery poukazujúce na silu. Nakoniec už len dodáme, že celá sa nesie v čiernobielom duchu, to aby Apple ešte viac vyzdvihlo dve nové farebné varianty Black a Jet Black. Nakoniec sa decentne zakončí dátum začiatku predaja, no a samozrejme logom Applu.

https://youtu.be/8VrWhr7Qxec

Prečítajte si tiež  Apple tlačí na výrobu iPhonu 13. Produkciu starších modelov odsúva na vedľajšiu koľaj
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.