Na trhu s bezdrôtovými reproduktormi je dnes množstvo produktov, z ktorých si môžete vyberať. My si dnes rozoberieme Niceboy RAZE Radion 4, ktorý je extrémne odolný a zároveň ponúka za málo peňazí veľmi veľa muziky. Kúpiť sa dá navyše mimoriadne lacno, o čom sa môžete presvedčiť tu.

Bluetooth reproduktor Niceboy RAZE Radion 4 je ideálnym parťákom do akejkoľvek situácie. Jeho výkon 30 W a 52 mm meniče sa postarajú o zábavu vždy, keď na to budete mať chuť.

Zariadenie disponuje technológiu MaxxBass, vďaka ktorej budú basy ešte výraznejšie a silnejšie. Navyše môžete zapojiť dva reproduktory Niceboy RAZE Radion 4 do jedného sterea cez technológiu Bluetooth 5.0, vďaka čomu získate lepší akustický zážitok.

Čo sa týka ceny tohto reproduktora, tak tá je taktiež vynikajúca. Zariadenie sa bežne predáva za 59,99 €, no vy ho môžete získať po kliknutí na tento odkaz už od 45,9 €. Už na tak lacnom produkte sa dá dodatočne ušetriť ešte 15 € a to stojí za zváženie.

Reproduktor, ktorý prežije aj apokalypsu 

Niceboy RAZE Radion 4
Zdroj: Niceboy

Obrovskou výhodou reproduktora Niceboy RAZE Radion 4 je, že ho výrobca od základov postavil tak, aby bol čo najodolnejší. Spĺňa napríklad normu IP67, vďaka ktorej je vodeodolný skoro rovnako, ako iPhone či iné smartfóny. Určite mu teda neublíži dážď ani letné šantenie pri bazéne.

Niceboy RAZE Radion 4 má tiež pogumovaný povrch celého tela, vďaka čomu prežije aj tvrdšie zaobchádzanie. Určite sa vám už stalo, že vám spadla na zem nejaká elektronika, ktorá sa v tom momente navždy poškodila.

Pri tomto reproduktore budete mať vždy veľkú šancu, že prežije aj nepekné nehody. A to sa hodí nielen doma, ale aj na výletoch či stanovačkách s deťmi. Náhoda je blbec.

Vydrží 24 hodín, funguje ako powerbanka a obsahuje FM rádio 

Niceboy RAZE Radion 4
Zdroj: Niceboy

Výrobca vybavil reproduktor Niceboy RAZE Radion 4 dostatočne veľkým akumulátorom, vďaka ktorému zvláda prehrávanie skladieb až 24 hodín v jednom kuse. To sa vám hodí napríklad v lese, kde nie je zdroj elektriny.

Reproduktor tiež dokáže zo svojej veľkej batérie (5000 mAh) nabíjať iné zariadenia, nakoľko sa dá využívať ako powerbanka. Ak vám dôjde „šťava“ na iPhone, stačí vytiahnuť káblik, napojiť ho do USB-C konektora a chvíľu počkať, kým sa zase nabije.

Čerešničkou na torte je potom to, že Niceboy RAZE Radion 4 ponúka aj funkciu FM rádia, prostredníctvom ktorého môžete počúvať svoju obľúbenú rozhlasovú stanicu. Len za 45,9 € teda získate reproduktor, ktorý perfektné hra, výdrží tvrdé zaobchádzanie, má neskutočnú výdrž batérie, funguje ako powerbanka a ešte vám umožní vypočuť si vaše obľúbené FM stanice. Za nás je to teda skvelá voľba, ktorú vám určite odporúčame vyskúšať. Niceboy RAZE Radion 4 kúpite na Slovensku najvýhodnejšie u týchto predajcov. Na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Shazam dostal aktualizáciu. Podporuje widgety

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
PREHĽAD RECENZIE
Dizajn
Odolnosť
Kvalita prehrávania
Výdrž batérie
Funkcie
ZDROJSvetApple - článok obsahuje affiliate linky, z ktorých máme províziu
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.
vydareny-reproduktor-niceboy-raze-radion-4-kupite-za-super-cenuNiceboy RAZE Radion 4 je neuveriteľne lacný a zároveň schopný reproduktor. Kvalitne hrá, vydrží až 24 hodín na jedno nabitie, funguje ako powerbanka a ešte vám sprístupní aj rádio. Toto všetko v kvalitne vypracovanej konštrukcii, ktorá prežije tvrdé nárazy a aj kontakt s vodou. Za nás ide o produkt, ktorý určite stojí za vyskúšanie. Veď stojí len pár desiatok eur.