Popri iOS 9 a novej kontroveznej aplikácii „Move to iOS,“ ktorá má uľahčiť prechod z Androidu na iPhone, Apple v týchto dňoch vydal ešte jednu podstatnú novinku. Tou je nová verzia iTunes s označením 12.3, ktorá so sebou nesie predovšetkým podporu iOS 9 a plnú optimalizáciu pre najnovšiu verziu OS X. El Capitan, ako sa najnovšia verzia počítačového operačného systému Applu volá, totiž už tiež klope na dvere a na stiahnutie by mala byť 30. septembra.

Snímka

- Reklama -

Vylepšenia iTunes:

„Táto aktualizácia iTunes pridáva podporu pre iOS 9 a Windows 10. Táto aktualizácia zároveň obsahuje:

  • Riešenie problému, ktorý bránil objednávaniu skladieb zo zoznamu Nasledujúce
  • Opravu problému, pri ktorom sa niektoré stanice rádia nezobrazili v zozname Naposledy hrané
  • Riešenie problému, pri ktorom sa skladby označené ako Páči sa v iOS nezobrazili s rovnakým označením v iTunes

Táto aktualizácia zároveň obsahuje vylepšenia celkovej stability a výkonu.“

Okrem iného..

Medzi ďalšie novinky a zmeny vo vnútri novej verzie iTunes patrí napríklad vylepšenie sprístupnenia Apple Music pomocou VoiceOver , oprava chýb spojených s možnosťou radiť zoznam nadchádzajúcich skladieb, podpora dvojfázového overenia pri prístupe k Apple ID a mnoho ďalších. Jednou z podstatných zmien je aj to, že v iTunes sa už nedá iOS zariadenie obnoviť na verziu 8.4.

itune 12.3 - SvetApple.sk
iTunes 12.3 – SvetApple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]