Aj napriek tomu,že hodinky Apple Watch, ktoré boli predstavené ešte v  septembri minulého roka, oficiálne nevyšli a neprišli do predaja, k dispozícií je nové interaktívne demo, ktoré vám ukáže, čo by ste mali od nových inteligentných hodiniek očakávať. Pozrite si nové rozhranie a aplikácie, ktoré budú dostupné pre Apple Watch!

Demo Apple Watch

Istí vývojári sa rozhodli, že nám umožnia vyskúšať si hodinky Apple Watch ešte predtým, než oficiálne vstúpia do predaja a to pomocou novej interaktívnej stránky demoapplewatch.com. Práve tu sa nachádza úplne nové demo, ich nové rozhranie, či niekoľko aplikácií. Celé ovládanie je vlastne veľmi jednoduché a malo by byť rovnaké, ako v prípade hodiniek od Jablkovej spoločnosti. K dispozícií budete mať menu s okrúhlymi aplikáciami, a dotykovú korunku. Pomocou dotykovej korunky sa vždy vrátite späť (v deme na ňu stačí kliknúť myšou). Okrem iného tu nájdete aplikácie, ako napríklad Instagram či iné, ktoré sú o niečo rozšírenejšie, a tak vám pomôžu nadobudnúť lepšiu predstavu o tom, čo v skutočnosti budete nosiť na svojich rukách!

- Reklama -
Apple Watch-svetapple.sk
Apple Watch-svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.